Výhody spolupráce s firmou Kramp

  • Viac ako 400.000 výrobkov
  • Ak si tovar objednáte do 17:00 hod., na druhý deň dodáme do 12:00 hod.

Prihlásenie Hľadať predajcu

It's that easy.

Naším cieľom je čo najviac vám uľahčiť vašu prácu. S nami si nemusíte robiť starosti s dostupnosťou náhradných dielov a môžete sa plne sústrediť na vlastnú prácu.

Ďalšie informácie

Služby s pridanou hodnotou

Až šesťdesiat rokov skúseností je zúročených v kvalitných službách, ktorými vám poskytujeme skutočnú pridanú hodnotu. Jednoduché vybavenie objednávok, efektivita a odovzdávanie know-how a odborných poznatkov sú samozrejmosťou.

Ďalšie informácie

Naše trhy

Či už pôsobíte v poľnohospodárstve, v záhradníctve alebo lesníctve, v stavebníctve, alebo strojárstve (OEM), ako všestranný dodávateľ a špecialista na techniku. Chceme byť aj pre Vás spoľahlivým partnerom. Poznáme váš trh a vieme, akými rôznymi spôsobmi môžete zjednodušiť a zefektívniť vaše podnikanie. Chceme vám pomôcť k tomu, aby sa zaobstarávanie náhradných dielov stalo ziskovou činnosťou.

Ďalšie informácie

Informácie o spoločnosti Kramp

Ako komplexný dodávateľ náhradných dielov, technických služieb a Business Solutions sme strategickým partnerom pre podniky v poľnohospodárstve, záhradníctve a lesnom hospodárstve, pre stavebníctvo a OEM podniky.

Ďalšie informácie

Blízkosť k zákazníkovi

Kvôli vám radi prekročíme hranice svojich možností, a to doslova: Momentálne sme 21 pobočkami zastúpení v 19 európskych krajinách. Napriek tomu naďalej rozvíjame svoj regionálny profil. Pri svojom podnikaní spolupracujete s regionálnym partnerom, ktorý pozná váš trh, hovorí vaším jazykom a je vám vždy k dispozícii.

Nadviažte s nami kontakt

Aby náš internetový obchod lepšie fungoval, používame súbory „cookie“. Zobraziť naše zásady používania súborov „cookie“. Ďalšie informácie