Zostań klientem

Szukasz wiarygodnego i solidnego dostawcy części zamiennych,
narzędzi i komponentów rolniczych?

Jak zostać klientem Więcej informacji

It’s that easy

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie Twojej pracy. Z nami nie musisz martwić się dostępnością części zamiennych, mogąc w pełni skoncentrować się na swojej pracy.

Więcej informacji

Serwis z odczuwalną wartością dodaną

Dobrych 60 lat doświadczenia w usługach, stanowiących prawdziwą wartość dodaną, począwszy od wygodnego zamawiania, wydajności i dzielenia się umiejętnościami po specjalistyczną wiedzę.

Więcej informacji

Nasze rynki

Niezależnie od Twojej branży, czy to w rolnictwie, ogrodnictwie, leśnictwie, czy też w budownictwie lub produkcji maszyn (OEM): jako dostawca kompletnego asortymentu i specjalista w dziedzinie techniki chcemy i dla Ciebie stać się stałą wartością. Znamy Twój rynek oraz wiele możliwości, które mogą usprawnić Twój biznes i zwiększyć jego wydajność. Chcemy pomóc Ci sprawić, by części zamienne stały się zyskowną działalnością.

Więcej informacji

Informacje na temat firmy Kramp

Jako kompleksowy dostawca części zamiennych, usług technicznych oraz rozwiązań biznesowych jesteśmy strategicznym partnerem dla przedsiębiorstw z branży rolniczej, ogrodniczej i zajmujących się gospodarką leśną oraz pracami ziemnymi, a także OEM.

Więcej informacji

Blisko klienta

Dla Ciebie chętnie przekroczymy nasze granice – i to dosłownie: posiadamy bowiem obecnie 21 filii w 19 krajach europejskich oraz własny zespół sprzedażowy w Chinach. Jednak w dalszym ciągu dbamy o nasz charakterystyczny dla danego kraju profil. Prowadzisz swój biznes, korzystając po prostu z usług regionalnego partnera, który zna Twój rynek, mówi Twoim językiem i służy wsparciem.

Skontaktuj się z nami