Staňte se naším zákazníkem

Hledáte silného a spolehlivého partnera v oblasti náhradních dílů,
nástrojů a komponent zemědělské sektoru?

Staňte se zákazníkem další informace

It's that easy.

Naším hlavním cílem je co nejvíce vám usnadnit práci. U nás se nemusíte starat o dostupnost náhradních dílů a můžete se zcela soustředit na vaši vlastní práci.

Další informace

Služby s přidanou hodnotou

Šedesát let zkušeností se odráží v našich službách, s nimiž vám nabízíme skutečnou přidanou hodnotu, počínaje pohodlným objednáním, efektivitou a zprostředkováním know-how a odborných znalostí.

Další informace

Naše trhy

Ať už působíte v zemědělství nebo zahradnictví a lesním hospodářství, ve stavebnictví nebo strojírenství (OEM), jako poskytovatel a specialista na techniku chceme být i pro vás spolehlivým partnerem. Známe váš trh a disponujeme řadou možností, které zjednoduší a zefektivní váš obchod. Chceme vám pomoci vytvořit z náhradních dílů ziskový obchod.

Další informace

Informace o společnosti Kramp

Jakožto velkododavatel náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení jsme se stali strategickým partnerem pro podnikatele v zemědělství, zahradnictví a lesním hospodářství, stavebnictví i OEM.

Další informace

Těsný kontakt se zákazníkem

Pro vás rádi překonáme naše hranice, a to doslova. V současnosti jsme totiž zastoupeni 21 pobočkami v 19 evropských zemích a máme vlastní tým prodejců v Číně. Přitom ale i nadále pečujeme o náš regionální profil. Vašemu obchodu jednoduše dodáme regionálního partnera, který zná váš trh, hovoří vaší řečí a stojí vám po boku.

Kontaktujte nás