Kramp ponúka už 60 rokov techniku s pridanou hodnotou

Zjednodušenie a zefektívnenie práce našich zákazníkov. Pod vlajkou tejto podnikovej filozofie sa firma jednotlivca z Varsseveldu v Holandsku vypracovala na jedného z najväčších technických veľkopredajcov v Európe.

Ako komplexný dodávateľ náhradných dielov, technických služieb a Business Solutions sme strategickým partnerom pre podniky v poľnohospodárstve, záhradníctve a lesnom hospodárstve, pre zemné práce a OEM podniky.

Bohatý sortiment

Obrovské výhody sa pre vás ako zákazníkov ukrývajú v našom bohatom a komplexnom sortimente, vo vysokých objemoch skladových zásob a v pokročilých logistických konceptoch. S 21 pobočkami v 19 krajinách a 2 600 zamestnancami zabezpečujeme, aby ste vždy a všade mali po ruke ten správny náhradný diel.

Zásoby a dodávky

Náš internetový obchod vám sprístupňuje nespočetné množstvo tovarov, ktoré máme na sklade. Pri objednávke pred 17. hod. dostanete tovar v nasledujúci deň do 12 hod. Charakteristickou črtou našej produktovej filozofie je, že okrem originálnych náhradných dielov dodávame aj a alternatívy.

Váš partner

Výkon vašej spoločnosti je pre nás dôležitý. Okrem dodávok náhradných dielov chceme inovačnými konceptmi služieb priamo prispieť k rentabilite vášho podniku. Prostredníctvom inteligentných riešení, ako sú scan-to-order, Sset deliveries, two-bin system, Kramp Mobile a náš Kramp online service, ponúkame dodatočnú pridanú hodnotu.

Naše trhy

Na naše trhy aplikujeme nasledujúce členenie: