Engineering

Potrzebne niestandardowe urządzenie? Nasi doświadczeni inżynierowie chętnie opracują indywidualne rozwiązanie, dokładnie dopasowane do potrzeb klienta.

Ponieważ wszystkie części mamy na magazynie, możemy zbudować takie urządzenie, jakiego nie oferuje nikt inny. Ponadto mają Państwo jednego partnera w zakresie doradztwa technicznego, części zamiennych, montażu i konserwacji. Kramp. It's that easy.

 

Kramp Engineering – partner w zakresie niestandardowych rozwiązań

Kramp świadomie chce być więcej niż tylko dostawcą części zamiennych. Jako partner chcemy przyczyniać się do sukcesu i rentowności Państwa przedsięwzięć.

Mamy zespół doświadczonych inżynierów, którzy pomogą w opracowaniu najlepszego rozwiązania. Dla naszych klientów projektujemy i budujemy np. kompletne agregaty hydrauliczne, wyposażone w węże, obwody elektryczne i szafę sterowniczą. Nasi specjaliści sami napiszą odpowiednie oprogramowanie do sterowników PLC.

Jak to działa?
Wystarczy zwrócić się do swojego opiekuna lub właściwego specjalisty, który skieruje zapytanie techniczne do centrum serwisowego Kramp. Nasi inżynierowie zaprojektują urządzenie w najmniejszych szczegółach i przygotują projekt wykonawczy wraz z kosztorysem. Dzięki przejrzystej strukturze naszych kalkulacji można z łatwością zachować kontrolę nad kosztami.

Doradzamy nie tylko w kwestiach hydrauliki, lecz także takich grup produktowych, jak układy pneumatyczne, technika napędowa i technika sterowania.

Patrz także:
Co-Engineering/prototypy
Montaż

Korzyści dla Państwa

  • Partner w zakresie niestandardowych rozwiązań
  • Inżynieria i budowa kompletnych urządzeń
  • Doradztwo, części zamienne, montaż i konserwacja
  • Znajomość wszystkich części zamiennych potrzebnych do prac serwisowych i konserwacyjnych
  • Przejrzysta struktura kalkulacji

W celu usprawnienia funkcjonowania naszego sklepu internetowego wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj zasady wykorzystywania plików cookies. Więcej informacji