Koncepcja sklepu

W koncepcji sklepu firmy Kramp chodzi o lepsze wykorzystanie Twojej powierzchni użytkowej. Sklep pozwoli Ci zwiększyć obroty poprzez sprzedaż materiałów eksploatacyjnych.

Wysokiej jakości artykuły oraz najlepsze marki, przejrzyście zaprezentowane i idealnie dobrane do grupy odbiorców.

Kontakt
 

Wspólnie zadbamy o lepsze wykorzystanie Twojej powierzchni użytkowej

Bez względu na to, czy mowa tu o metrze regału z częściami zamiennymi, czy też o kompletnie wyposażonym sklepie ze wsparciem marketingowym, koncepcja sklepu firmy Kramp zapewnia odpowiednie rozwiązanie w każdej sytuacji. Dzięki codziennym dostawom możesz utrzymywać swoje stany w module na niskim poziomie.

Inwestowanie w relacje z klientami jest ważne dla osiągnięcia maksymalnych korzyści z tym związanych. Sklep doskonale nadaje się do tego celu. Klientowi, dla którego konserwujesz maszyny, możesz teraz zaoferować także nowe obuwie robocze, łopatę czy złącza do deszczowni.

Moduły sklepowe
Koncepcja obejmuje szeroki asortyment z modułami sklepowymi o różnych wymiarach. Moduły stanowią ustandaryzowany asortyment sklepowy, składający się z towarów o szybkim obrocie oraz artykułów, dostosowanych do pozostałych produktów lub usług.

W czterech etapach do profesjonalnego sklepu

Etap 1  W rozmowie wstępnej omawiasz z naszym przedstawicielem ds. sklepu swoje wymogi i cele. Potem wspólnie przyglądacie się możliwościom w tym zakresie. Na podstawie zdobytych w ten sposób informacji firma Kramp sporządza szkic, obrazujący potencjalny wizerunek sklepu. Na życzenie sporządzamy również model 3D, dający optymalny wgląd w spodziewany efekt.

Etap 2  Następnie wraz z przedstawicielem sklepu wybierasz odpowiedni moduł z szerokiej gamy modułów sklepowych. Centralnym kryterium jest tutaj Twoja grupa odbiorców oraz podział sklepu. Punktem wyjścia jest atrakcyjna i strategiczna prezentacja.

Etap 3  Po uzgodnieniu podziału sklepu i kształtu modułów zespół profesjonalistów z firmy Kramp przystępuje do pracy nad urządzeniem sklepu. Ustawia i zagospodarowuje regały oraz zajmuje się także takimi detalami, jak zamieszczanie kart na regałach.

Etap 4  Po urządzeniu sklepu przedstawiciel nadal służy radą.

Patrz także:
Główna gałąź działalności
Kramp Academy

Korzyści

  • Rozszerzając swój asortyment o artykuły eksploatacyjne, zyskujesz nowe grupy odbiorców
  • Większy obrót i zakres zysku dzięki lepszej prezentacji produktów
  • Redukcja stanów zapasów poprzez codzienne dostawy
  • Oszczędzasz czas, ponieważ klient sam może odebrać swoje artykuły
  • Optymalna obsługa klienta. Wszystko w jednym miejscu

W celu usprawnienia funkcjonowania naszego sklepu internetowego wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj zasady wykorzystywania plików cookies. Więcej informacji