It's that easy

Łatwe zamawianie

Szybko i efektywnie – o to chodzi w firmie Kramp. Aby maksymalnie ułatwić pracę naszym klientom, stale dążymy do dalszej optymalizacji komfortu zamawiania – zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i w ramach wielu innowacyjnych koncepcji serwisowych.

Sklep internetowy Scan-to-Mobile

Szybka dostawa

Ponieważ każdej nocy jesteśmy w Państwa pobliżu, dlatego nie muszą Państwo gromadzić dużych zapasów magazynowych. Po prostu zamawiają Państwo daną część zamienną wtedy, gdy jej potrzebują. Dzięki naszej wydajnej organizacji logistycznej i dużym zapasom magazynowym dostarczamy artykuły w całej Europie szybko i niezawodnie.

Logistyka i transport

Szeroka oferta

Kramp posiada bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment. Dostarczamy 500 000 części zamiennych do maszyn i ciągników, maszyn leśnych, urządzeń rolniczych i ogrodowych oraz części z zakresu techniki napędowej, hydraulicznej i narzędziowej. W dużej mierze są to oryginalne części zamienne wszystkich znanych, najlepszych na rynku marek.

Rolnictwo Ogrodnictwo i kształtowanie krajobrazu Budownictwo OEM

Usługi z wartością dodaną

Jako zaangażowany partner chcielibyśmy bezpośrednio przyczynić się do zwiększenia wydajności i efektywności naszych klientów. Oprócz produktów oferujemy wiele dodatkowych usług, dostosowanych do Państwa życzeń, potrzeb i wyzwań. Państwa sukces jest również naszym sukcesem.

Rozwiązania dla przedsiębiorstw Usługi techniczne Szkolenia i kształcenie Koncepcja handlu detalicznego i sklepu

Udostępnianie wiedzy

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, aby bezpośrednio przyczyniać się do zwiększenia ich wydajności. Nasi specjaliści ds. technicznych chętnie pomogą Państwu znaleźć odpowiednie rozwiązania, dostosowane do Państwa wymagań.

Kramp Academy Engineering Nasi specjaliści

Ścisła współpraca z klientami

Zorientowanie na klienta oznacza dla nas: być blisko niego, mówić jego językiem, zapewniać osobistą obsługę i zawsze myśleć w kategoriach rozwiązań. Dzięki naszemu zasięgowi geograficznemu i przemyślanej organizacji logistycznej możemy być dla naszych klientów w całej Europie zaangażowanym, zaufanym i lokalnym partnerem.

Formularz kontaktowy Nasi specjaliści

W celu usprawnienia funkcjonowania naszego sklepu internetowego wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj zasady wykorzystywania plików cookies. Więcej informacji