It's that easy

Łatwe zamawianie

Szybko i efektywnie – o to chodzi w firmie Kramp. Aby maksymalnie ułatwić pracę naszym klientom, stale dążymy do dalszej optymalizacji komfortu zamawiania – zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i w ramach wielu innowacyjnych koncepcji serwisowych.

Sklep internetowy Scan-to-Mobile

Szybka dostawa

Ponieważ każdej nocy jesteśmy w Państwa pobliżu, dlatego nie muszą Państwo gromadzić dużych zapasów magazynowych. Po prostu zamawiają Państwo daną część zamienną wtedy, gdy jej potrzebują. Dzięki naszej wydajnej organizacji logistycznej i dużym zapasom magazynowym dostarczamy artykuły w całej Europie szybko i niezawodnie.

Logistyka i transport

Szeroka oferta

Kramp posiada bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment. Dostarczamy 500 000 części zamiennych do maszyn i ciągników, maszyn leśnych, urządzeń rolniczych i ogrodowych oraz części z zakresu techniki napędowej, hydraulicznej i narzędziowej. W dużej mierze są to oryginalne części zamienne wszystkich znanych, najlepszych na rynku marek.

Rolnictwo Ogrodnictwo i kształtowanie krajobrazu Budownictwo OEM

Usługi z wartością dodaną

Jako zaangażowany partner chcielibyśmy bezpośrednio przyczynić się do zwiększenia wydajności i efektywności naszych klientów. Oprócz produktów oferujemy wiele dodatkowych usług, dostosowanych do Państwa życzeń, potrzeb i wyzwań. Państwa sukces jest również naszym sukcesem.

Rozwiązania dla przedsiębiorstw Usługi techniczne Szkolenia i kształcenie

Udostępnianie wiedzy

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, aby bezpośrednio przyczyniać się do zwiększenia ich wydajności. Nasi specjaliści ds. technicznych chętnie pomogą Państwu znaleźć odpowiednie rozwiązania, dostosowane do Państwa wymagań.

Kramp Academy Nasi specjaliści

Ścisła współpraca z klientami

Zorientowanie na klienta oznacza dla nas: być blisko niego, mówić jego językiem, zapewniać osobistą obsługę i zawsze myśleć w kategoriach rozwiązań. Dzięki naszemu zasięgowi geograficznemu i przemyślanej organizacji logistycznej możemy być dla naszych klientów w całej Europie zaangażowanym, zaufanym i lokalnym partnerem.

Formularz kontaktowy Nasi specjaliści