Chcete objednat v Krampu?

Působíme jako velkoobchod. Podle typu vaší činnosti můžete zažádat o obchodní účet nebo jednoduše vyhledejte vašeho nejbližšího prodejce v našem dealer lokátoru, který vám produkty objedná.

Obrovská skladová zásoba

Bezkonkurenční šířka sortimentu

Dodání do druhého dne

Rychlý, praktický a jednoduchý modul.

Samotná implementace EDI do účetního systému Pohoda byla rychlá a bezproblémová. Odesílání nákupních objednávek přímo ze systému, spolu s automatickým příjmem faktur, nám jednak eliminuje chybovost, ale hlavně šetří drahocenný čas. V našem systému máme také snadný přehled o aktuálních nákupních cenách a skladové dostupnosti jednotlivých dílů společnosti Kramp.
- Milan Sýkora, HK Agro, s.r.o.

Maloobchodní prodejna snadno a rychle.

Jednou z našich vizí v roce 2023 bylo zmodernizovat stávající prodejnu a výrazně rozšířit její sortiment. Po jednání s několika společnostmi jsme se rozhodli zvolit jako partnera firmu KRAMP. Za tři týdny jsme prodejnu postavili a v současné době jsme největší prodejnou v České republice. Zákazníci si v naší prodejně mohou vybrat až z 2500 produktů, případně jim je dodáme do druhého dne. Každý měsíc připravujeme, spolu s KRAMP, slevové akce a snažíme se naše služby směrem k zákazníkům neustále rozvíjet a zlepšovat.
- Ing. Eva Havránková, MITRENGA a.s.