Představujeme vám revoluční aplikaci společnosti Kramp

Tým Kramp|5 minut čtení

Zcela nová aplikace společnosti Kramp navržená s pomocí našich zákazníků dává prodejcům možnost přímého vyhledávání produktů, ať už jsou kdekoli. Postupem času se stala společnost Kramp známou jako průkopník nových technologií v zemědělství. Uvedli jsme první CD-ROM a spustili první e-shop v našem odvětví.

A dnes usnadní život našim zákazníkům aplikace společnosti Kramp vyvinutá ve spolupráci se službou Google Cloud, která je dostupná na zařízeních s Androidem a iOS.

Proč je užitečné stáhnout si aplikaci společnosti Kramp?

Aplikace je vyvinutá speciálně tak, aby vám ušetřila čas. Jak? Bezpočet každodenních úkolů při identifikaci, výběru, objednávce a sledování dílů je teď snazší a pohodlnější. Zrychluje také proces přijímání vašich objednávek. Jednoduše, čím více dílů potřebujete najít a objednat, tím více času ušetříte.

Ještě větší výhody nabízí, když potřebujete najít ten správný produkt mimo prodejnu, nebo když zrovna rozebíráte nějaké zemědělské zařízení a snažíte se najít závadu. Nemusíte se vracet do prodejny ani spouštět svůj počítač. Nemusíte dokonce ani nic psát: stačí vyfotografovat díl, který chcete vyměnit, a aplikace společnosti Kramp jej identifikuje a nabídne vám možnosti.

To je ta nejdůmyslnější část ze všech: fotografická identifikace. Na této nejinovativnější funkci spolupracujeme se službou Google Cloud. Funkce je momentálně v beta verzi, což znamená, že už ji můžete používat, ale průběžně ji ještě vylepšujeme. Je to proto, že na pozadí pracují speciální algoritmy a strojové učení, se kterými se aplikace učí s každou odeslanou fotografií. Čím více fotografií jako zákazník nahrajete při pokusu identifikovat díl, tím přesnější a komplexnější budou odpovědi. V současnosti dosáhnete nejlepšího výsledku, když díl položíte na neutrálně zbarvené pozadí a jasně ho vyfotografujete.

Jaké má aplikace důležité funkce?

 • Celý sortiment produktů společnosti Kramp máte na dosah ruky
 • Jednotné přihlášení pro okamžitý přístup k účtu a e-shopu
 • Naskenováním čárového kódu produktu získáte přístup ke všem informacím o produktu
 • Pokud chcete najít produkt, importujte fotografii ze své knihovny fotografií
 • Vyfoťte produkt, aby vám ho aplikace pomohla identifikovat
 • Vyhledávejte v katalogu produktů společnosti Kramp podle klíčových slov nebo kategorií
 • Získejte nejnovější informace o své objednávce
 • Když obdržíte dodávku, naskenujte čárový kód a automaticky se zobrazí celý obsah balení – nemusíte ani otevírat krabici
 • V oddílu zpětné vazby máte možnost přispět k vylepšení aplikace nebo rozšiřovat její budoucí funkce.

A to není vše. V letošním roce spustíme další funkce, se kterými ušetříte ještě více času. Jestli chcete vědět víc, čtěte dál...

Jak pomáhali zákazníci s návrhem aplikace společnosti Kramp?

Ty nejlepší inovace – ať už je to stroj, aplikace nebo obchodní proces – jsou úspěšné, pokud byly navrženy speciálně k řešení problému. Podněty zákazníků stály vždy za každou změnou ve vývoji společnosti Kramp, zejména v práci na digitalizaci.

Vybrali jsme několik našich stávajících zákazníků z různých zemí, většina z nich s námi spolupracovala na předchozích vývojových projektech. Zeptali jsme se jich, jakou funkci by rádi viděli v mobilní aplikaci, a jaké by byly nejcennější, časově nejúspornější funkce.

Jakmile jsme měli seznam jejich požadavků, začali jsme pracovat na návrhu. Následně jsme se obrátili na stejnou skupinu zákazníků pro zpětnou vazbu, dokud jsme nebyli všichni spokojeni s výsledky.

Dalším krokem bylo vytvoření prototypu aplikace, která umožnila našim testerům otestovat všechny možnosti aplikace. Uživatelské prostředí je tím, co dělá dobrou aplikaci, a testování uživatelů nám umožnilo vyladit naše spouštěcí funkce.

Výsledkem je jasná a přehledná aplikace, která se opravdu snadno používá a okamžitě pomáhá. Aplikaci si může každý zdarma stáhnout a začít hned používat, i když není zákazníkem společnosti Kramp. To znamená, že každý zemědělec, kterému se při práci pokazí zařízení, může identifikovat díl, který potřebuje a informovat svého prodejce, aby jej objednal.

Pokud už jste naším zákazníkem, získáte po přihlášení ke svému účtu u společnosti Kramp přístup ke všem funkcím.

A jako zákazník budete i nadále hrát důležitou roli ve vývoji aplikace společnosti Kramp. Pomocí tlačítka zpětné vazby v aplikaci nám můžete poslat své nápady a návrhy.

Na jaké funkce se můžete těšit?

Kromě průběžného každodenního automatického vylepšování a zdokonalování funkce fotografické identifikace pracujeme na vývoji dalších funkcí:

 • Objednat si jakýkoli produkt přímo v aplikaci
 • Kontaktovat produktového specialistu přes aplikaci nebo chat a požádat o podporu
 • Zobrazit historii objednávek a nevyřízené objednávky
 • Aktuální informace o dostupnosti zboží a cenách 24/7
 • Oznámení o dodávce a aktualizace sledování.

Aktuálně při výběru produktu v aplikaci společnosti Kramp přejdete do e-shopu, kde si jej můžete objednat. Díky vestavěné funkci jednotného přihlášení se nemusíte znovu přihlašovat. V roce 2020 ale bude tato funkce ještě plynulejšíobjednat si můžete přímo v aplikaci a všechny informace o svém účtu najdete na jednom místě.

Kdy bude aplikace k dispozici?

Právě teď!

Aplikace už je k dispozici ke stažení, zcela zdarma z obchodu Google Play a Apple App Store. Oficiálně byla představena dne 11. listopadu 2019 v 11:00 naším technikem zákaznické podpory.

Za pouhé tři týdny byla aplikace stažena vícekrát, než jsme si uměli představit. A počet stažení roste každý den. Do aplikace už jste nahráli mnoho fotografií, což znamená, že se algoritmy strojového učení začaly zdokonalovat a zvýšila se přesnost automatické identifikace produktu.

Proč by měli prodejci aplikaci uvítat?

Celé zemědělství se digitalizuje. Správné používání technologií – stejně jako samotné zemědělství – zvyšuje efektivitu a produktivitu firem a pomáhá jim nabízet stále výjimečnější služby svým zákazníkům. Svět technologií se neustále vyvíjí a přináší nové výzvy pro staré způsoby práce.

Aby si prodejci udrželi své zákazníky a mohli dále obchodovat, musí nabídnout přidanou hodnotu v podobě nadstandardního zákaznického servisu. Nástroje jako je aplikace společnosti Kramp jim v tom pomáhají. Urychlují a zjednodušují procesy úkoly, takže se můžete soustředit na zajištění spokojenosti zákazníka.

Stáhněte si zdarma aplikaci společnosti Kramp ještě dnes a zítra začněte s inovací své firmy.

Stačí kliknout na obchod pro vaše zařízení nebo naskenovat QR kód.

Google Play

Apple Store

Sdílet na
Tým Kramp

Autor článku

Tým Krampinfo.cz@kramp.com