Seznamte se s našimi novými pracovními oděvy: Kramp 4 Way Stretch

Tým Kramp|2 minut čtení

Ať už pracujete na farmě nebo v dílně, pružnost pracovních oděvů hraje velmi důležitou roli. Proto naši návrháři přicházejí s řadou oděvů, jejichž základem je pružnost a volnost pohybu: Kramp 4 Way Stretch.

Jaké materiály byly pro tuto řadu oblečení použity?

Polyamid
Tato tkanina je populární zejména díky svojí pružnosti a ohebnosti – je velmi pevná a drží tvar. Tkanina tak zůstává bez záhybů. Nejen každý zemědělec jistě ocení, že se tato tkanina snadno pere a rychle schne.

Elastan
Díky přidání malého procenta elastanu do pracovních oděvů se tato řada pracovních oděvů ještě lépe přizpůsobí vašemu pohybu. 

Cordura
Nová řada oblečení má několik výztuh z Cordury. Cordura se vyznačuje odolností vůči velkému zatížení a opotřebení, takže toto zesílení je vítáno zejména ve značně namáhaných místech. Cordura se také často používá v oblečení pro motorkáře, kde je potřeba vyšší odolnost oděvu pro oděru.

Co můžete najít v sortimentu oblečení Kramp 4 Way Stretch?
V této řadě oblečení můžete vyzkoušet spoustu druhů pracovních oděvů, které by neměly chybět ve vašem šatníku. Jedná se například o dlouhé a krátké pracovní kalhoty, kombinézy, různé typy šikovných bund a také teplých fleecových bund. Podívejte se na zajímavé video o nové řadě Kramp 4 Way Stretch pro lepší představu o našich pracovních oděvech. 


4 Way Stretch Workwear od firmy Kramp

Chcete objednat v Krampu?

Působíme jako velkoobchod. Podle typu vaší činnosti můžete zažádat o obchodní účet nebo jednoduše vyhledejte vašeho nejbližšího prodejce v našem dealer lokátoru, který vám produkty objedná.

Sdílet na
Tým Kramp

Autor článku

Tým Krampinfo.cz@kramp.com