Tři důvody, proč byste měli vybrat hračky, které dětem umožní napodobování skutečného života

Tým Kramp|3 minut čtení

Umíte si představit, jak úžasné to pro dítě je, když si může hrát s opravdově vypadajícími hračkami a stát se na chvíli malým farmářem, policistou nebo úspěšnou sportovkyní? Dítě tak rozvíjí své dovednosti a získává technické znalosti. Malí človíčkové se zábavnou formou seznamují s tím, jak to chodí na farmě i ve skutečném životě a učí se tak například, jak se starat o své zvířecí kamarády 😊.

Společnost Bruder vyvíjí udržitelné hračky díky nimž se děti mohou vžít do jakékoli profese a poznávat tak nový svět. Společnost Bruder je známá svými detailně propracovanými, realistickými hračkami, v nabídce má i různá vozidla a figurky v rozmanitých sadách. Hračky se vyrábějí v Evropě (Německo/Česká republika). A protože jsou velmi kvalitní, vydrží celá léta. 

V tomto článku nabízíme tři důvody, proč byste měli svému dítěti pořídit hračky od společnosti Bruder, které umožňují vyzkoušet si jakékoli povolání.

  1. Napodobování skutečného života 

Tím, že malým dětem nabídnete možnost napodobovat skutečný život, podpoříte jejich rozvoj. Hračky, které umožňují vyzkoušet si různé profese a situace jim totiž dávají prostor k vyjádření emocí a zároveň u nich podporují určité chování. To jim poskytuje nástroj k pochopení světa kolem nich. Díky modelům traktorů, strojů a automobilových značek, které dobře znají z domova, získávají příležitost nejen napodobovat skutečný život a dokonce i práci svých rodičů, ale také tyto události zpracovávat. Příkladem může být ordinace lékaře či zvěrolékaře nebo malá dopravní nehoda. Sortiment společnosti Bruder je vždy aktuální a je pravidelně doplňován o nové modely, což je ideální pro sběratele.  

2. Méně elektroniky, více představivosti 

Je velmi důležité, aby hračky podněcovaly dětskou představivost. Čím víc samostatných činností dítěti nabídnete, tím víc bude mít podnětů, a proto by hračky měly být nápadité. Společnost Bruder nabízí různorodé hračky, které dětem umožňují rozvíjet fantazii. Tu potřebují právě proto, aby si mohly hrát na různé profese a stát se pokaždé někým jiným. Každou součást hračky musí ovládat ručně; tím se děti učí, jak vše funguje ve „skutečném životě“. 

3. Udržitelné a ve vynikající kvalitě 

Hračky společnosti Bruder jsou známé tím, že vydrží celý život. Německá společnost je vyrábí udržitelným způsobem, a tím se také hlásí ke své ekologické a společenské zodpovědnosti. Téměř pro každý produkt jsou navíc k dispozici sady náhradních dílů.  

 

Chcete objednat v Krampu?

Působíme jako velkoobchod. Podle typu vaší činnosti můžete zažádat o obchodní účet nebo jednoduše vyhledejte vašeho nejbližšího prodejce v našem dealer lokátoru, který vám produkty objedná.

Sdílet na
Tým Kramp

Autor článku

Tým Krampinfo.cz@kramp.com