Bezpečnost: Vaše priorita č. 1

Pro všechny činnosti a náročné pracovní podmínky platí jedno společné: mít ty správné bezpečnostní produkty a vybavení. V Krampu najdete jejich širokou nabídku včetně podpory a odborných znalostí. Pracujte bezpečně a pohodlně za všech okolností.

Chcete objednat v Krampu?

Působíme jako velkoobchod. Podle typu vaší činnosti můžete zažádat o obchodní účet nebo jednoduše vyhledejte vašeho nejbližšího prodejce v našem dealer lokátoru, který vám produkty objedná.

Obrovská skladová zásoba
Bezkonkurenční šířka sortimentu
Dodání do druhého dne

Více jak 550.000 produktů

Agriten Trutnov

KRAMP pro nás není jen dodavatel, ale především partner. Partner, který naslouchá našim potřebám a strategickým plánům, které společně rozvíjíme a naplňujeme. Naše spolupráce nás každým dalším dnem utvrzuje, že se jakkoliv nejisté budoucnosti nemusíme obávat.
- Jan Novotný ml., Vedoucí servisu a prodeje náhradních dílů

Tom-Agro s.r.o

Se společností KRAMP spolupracujeme téměř 3 roky. Spolupráci stále prohlubujeme a to hlavně díky rychlosti, protože spoustu dílů se řeší individuálně a to chlapi umí! Osobně vidím za TOP perfektní dodání zboží. Když objednáme do 17:00, tak díly dostaneme druhý den ráno a v 7:00 už vydáváme díly našim zákazníkům. Věříme, že naši spolupráci posuneme dále ke spokojenosti především našich zákazníků, protože právě pro ně tu jsme!
- Tomáš Černý, jednatel společnosti