Bruder

Just like the real thing

Bruder Toys: Niezwykle wytrzymałe zabawki

Bruder Toys to rodzinna firma założona w 1926 roku. W ciągu kilku dziesięcioleci stała się globalną marką a sprzedawane przez nią produkty przeznaczone do zabawy dla dzieci, takie jak: traktory, wozy, koparki i inne zabawki imitujące prawdziwe maszyny rolnicze, można znaleźć w wielu domach. Jednak produkty firmy Bruder to coś więcej niż tylko zabawki. Chociaż są przeznaczone do zabawy, mają również wartość edukacyjną. Dzieci bawiące się produktami marki Bruder kształtują swoje umiejętności ruchowe i poznawcze, zdobywając wiedzę o świecie, w którym żyją.

Wyszukaj produkty Bruder

Popularne kategorie

Pokaż wszystkie kategorie

Jakość priorytetem

Zabawki są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, dlatego produkty firmy Bruder muszą być również wytrzymałe. W razie uszkodzeń, które mogą wystąpić pomimo wysokiej jakości, poszczególne części zamienne są dostępne w sprzedaży. Dzięki temu zabawki służą najmłodszym przez wiele lat. Firma Bruder postawiła na jakość i to podejście okazało się ogromnym sukcesem. Nie ma innego producenta, który tworzy wysokiej jakości zabawki, odzwierciedlające atrybuty rzeczywistych pojazdów na taką skalę. Właśnie dlatego produkty Bruder cieszą się tak dobrą opinią na całym świecie.

Co roku wprowadza się na rynek od 10 do 20 nowych modeli — od maszyn rolniczych przez pojazdy budowlane aż po pojazdy komunalne. Nowe, zaprojektowane zabawki są testowane, następnie trafiają do produkcji. Cały proces trwa około roku. Wszystkie testy są dokonywane z dokładnością, ze zwróceniem uwagi przede wszystkim na bezpieczeństwo dziecka i dbałością o najmniejszy szczegół.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie zabawki firmy Bruder możesz zakupić w sklepie Kramp, sprawdź ofertę poniżej.

Liczba produktów: Bruder

Wyświetlenia:

Wyświetlenia: