WD40

Poznaj firmę WD-40

W 1969 roku przedsiębiorstwo, produkujące środek WD-40 przyjęło nazwę swojego cieszącego się największym powodzeniem produktu. Tak narodziła się firma WD-40, która zawdzięcza sukces wszechstronnym możliwościom stosowania oferowanego produktu. WD-40 to coś więcej niż tylko wypieracz wilgoci. Dlatego też receptura środka WD-40 jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Tylko dwie osoby na całym świecie znają skład tego cieszącego się ogromną popularnością preparatu smarnego. Receptura jest trzymana w zamkniętym sejfie w pobliżu centrali firmy w San Diego.

Wyszukaj produkty WD40

Popularne kategorie

Pokaż wszystkie kategorie

Produkty firmy WD-40

Mimo że WD-40 jest od dawna znany i stosowany przez majsterkowiczów, przemysł samochodowy oraz instalatorów, to jednak środek ten pozostaje stosunkowo mało znany w świecie rolniczym. Sklep internetowy firmy Kramp oferuje szereg produktów firmy WD-40. Oprócz dobrze znanego sprayu uniwersalnego sklep sprzedaje również spray penetrujący, spray litowy, spray teflonowy i spray silikonowy. Dzięki tej specjalistycznej linii produktów firma WD-40 potrafi wykreować wartość dodaną w każdym warsztacie i sklepie należącym do sektora rolniczego. Nasz produkt jest używany około 15 milionów razy każdego dnia do celów konserwacji lub do rozwiązywania różnorodnych problemów.

Firma WD-40 opracowała ofertę popularnych produktów. Produkty takie jak spray penetrujący, spray silikonowy, biały smar litowy w sprayu oraz smar teflonowy PTFE wprowadzane są na rynek pod nazwą „WD-40 Specialist”.

W celu usprawnienia funkcjonowania naszego sklepu internetowego wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj zasady wykorzystywania plików cookies. Więcej informacji