Bogata wiedza dotycząca różnych rynków

Niezależnie od tego czy pracujesz w rolnictwie, leśnictwie, architekturze krajobrazu, w sektorze leśnictwa, budownictwa czy OEM zapewnimy Ci stały dostęp do produktów i zminimalizujemy przestoje w Twojej pracy. Rozumiemy twój rynek i wiemy dokładnie ile jest różnych dostępnych opcji, umożliwiających jak najprostszą i wydajną działalność. Jeżeli chodzi o najszerszą ofertę zapasowych części technicznych w Europie, wydajną sieć logistyczną oraz profesjonalny zespół obsługi klienta, możesz na nas liczyć. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Rolnictwo

Rolnictwo

Przedsiębiorstwa rolnicze stają się coraz większe i bardziej profesjonalne, dlatego Twoi klienci mają coraz wyższe wymagania, jeśli chodzi o asortyment, terminowość dostaw oraz usługi. Chodzi przede wszystkim o maksymalizację produktywności, więc Twoja rola jako usługodawcy jest szczególnie istotne. Wiele firm z branży maszyn rolniczych postrzega naszą usługę dostaw części zamiennych jako nieoceniony element ich własnej oferty usług. To, co charakteryzuje nasze usługi, to szeroki asortyment, szybkie dostawy oraz optymalna dostępność części zamiennych.

Las i ogród

Las i ogród

Profesjonalni klienci, tacy jak ogrodnicy i leśnicy, regularnie korzystają z szeregu usług i specjalistycznej wiedzy, ale coraz częściej pojawiają się też klienci indywidualni. Nasze części zamienne i inne nowatorskie usługi pomogą Ci zapewnić najlepsze możliwe wsparcie dla obu grup docelowych.

Przemysł budowlany

Przemysł budowlany

Na pewno zdążyłeś się już przekonać, że przy pracach budowlanych, drogowych i hydrotechnicznych liczą się płatne roboczogodziny — przestoje kosztują. Możesz zrobić wszystko w celu ograniczenia do minimum przestojów, ale jeżeli nagle potrzebujesz części zapasowych, firma Kramp zapewni, że otrzymasz je szybko.

OEM

OEM

Szukasz serii produkcyjnych lub spersonalizowanych produktów? Firma Kramp od wielu lat jest kluczowym partnerem dla producentów maszyn w całej Europie. Oprócz części, oferujemy również wiedzę specjalistyczną oraz najnowocześniejsze technologie projektowania i budowy maszyn.

Zobacz też: