Frezowanie i przeciąganie

Wielowypustów oraz profili do WOM

Nasz serwis techniczny jest w stanie przeprowadzić różne operacje obróbki skrawaniem, w tym frezowanie obwiedniowe, przeciąganie i honowanie. Posiadamy urządzenia do frezowania i przeciągania wielu rodzajów wielowypustów i profili przyłączeniowych do wałków przekaźnika mocy, przykładowo do standardowego profilu 1 3⁄8” Z6 czy 1 3⁄4” Z6 zgodnie z normą DIN 9611A odnośnie standardowych profili rolniczych.

Wałki wielowypustowe

Wałki wielowypustowe

Możemy także wyprodukować inne typy wielowypustów. Nasze urządzenia mają możliwość wykonywania kompletnego profilu wielowypustowego na długości do 400mm. Inne rozmiary mają moduł od 1, 6 do 2, 5 zgodnie z DIN 5485 – 5480 oraz 16 do 32.


Profile wewnętrzne
Wykonujemy także najbardziej popularne trzpienie do profili wewnętrznych. Posiadamy w ofercie wały ze stali C45, 40HM, St53-3 i 16Mn w różnych długościach. Wykonujemy także elementy w oparciu o rysunek klienta.

  • Różne rodzaje wielowypustów i profili do wałów przekaźnika mocy m.in. 1 3/8” Z6 lub 1 ¾” Z6 zgodnie z normą DIN 9611A
  • Kompletny wielowypust na wałku o długości do 400mm
  • Wykonujemy najpopularniejsze trzpienie do obróbki profili wewnętrznych
  • Wykonujemy także obróbkę opartą na dostarczonym rysunku

Więcej pytań

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące opcji związanych z obróbką mechaniczną, skontaktuj się ze swoim Opiekunem klienta w firmie Kramp. Pobierz plik PDF z opisami wszystkich oferowanych przez nas

pdfUsługi techniczne Kramp.pdf

Zobacz też: