Obróbka kół zębatych, pasowych i łańcuchowych

Jeżeli potrzebujesz kompleksowego rozwiązania związanego z obróbką konwencjonalną lub CNC, które bazowałoby na Twoich rysunkach, Kramp będzie dla Ciebie idealnym partnerem. Jesteśmy w stanie wykonać toczenie części o średnicy do 700 mm i długości do 2, 5 m. Możemy też wykonać obróbkę wałów o długości do 7 m. 
Dobrym przykładem jest nasz serwis kół łańcuchowych. Dostarczamy koła zębatełańcuchowe i pasowe z otworem walcowym, stożkowym i rowkiem, wszystkie dopasowane dokładnie do twoich wymagań.

Od standardowych komponentów do rozwiązań indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta

Od standardowych komponentów do rozwiązań indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta

Wykonując obróbkę naszych produktów standardowych ułatwiamy Twoją pracę. Wystarczy, że przekażesz nam swoją specyfikację – jedyne, co Ci pozostanie to zamontowanie gotowego elementu.

Jak to działa?
Jeśli jest to standardowy proces, możesz zamówić usługę za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Jeżeli proces jest bardziej złożony, wyślij zamówienie swojemu Opiekunowi klienta, który wprowadzi zamówienie do systemu. Zamówienie zostanie następnie przesłane do Serwisu Technicznego, który przeprowadzi obróbkę.

  • Staramy się być Twoim najlepszym partnerem w przeprowadzaniu kompleksowej obróbki ubytkowej.
  • Dostarczamy koła zębate, łańcuchowe i pasowe z otworem dokładnie dopasowanym do Twoich wymagań.
  • Wykonujemy obróbkę naszych produktów standardowych zgodnie z rozwiązaniami dopasowanymi do Twoich potrzeb. Jedyne, co musisz zrobić, to zamontować gotowy komponent.

Więcej pytań

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące obróbki konwencjonalnej lub CNC bądź naszego serwisu kół łańcuchowych, pasowych i zębatych, skontaktuj się ze swoim Opiekunem klienta w firmie Kramp. Pobierz plik PDF z opisami wszystkich oferowanych przez nas

pdfUsługi techniczne Kramp.pdf

Zobacz też: