Nasze rynki

Jako kompleksowy dostawca i specjalista w dziedzinie techniki firma Kramp jest strategicznym partnerem dla przedsiębiorstw z branży rolniczej, ogrodniczej i zajmujących się gospodarką leśną oraz pracami ziemnymi i przemysłem. Oprócz dostaw części zamiennych chcemy bezpośrednio przyczynić się do wzrostu rentowności Twojej firmy poprzez innowacyjne koncepcje usług.


Rolnictwo

Również Twoi klienci mają coraz większe wymagania wobec asortymentu, dostaw i usług.
Współpracując z firmą Kramp, zyskujesz jako przedsiębiorstwo działające w branży maszyn rolniczych dostęp do największego w Europie asortymentu części zamiennych z branży technicznej, a także solidną sieć logistyczną i profesjonalne wsparcie.

Czytaj więcej >>

Leśnictwo i ogrodnictwo

Profesjonalni klienci – tacy jak ogrodnicy i leśnicy – na bieżąco korzystają z Twoich usług i fachowej wiedzy.
Coraz częściej trafiają też do Twojej firmy osoby prywatne. Dzięki częściom zamiennym oraz innowacyjnym usługom pomożemy Ci w optymalnej obsłudze obu grup odbiorców.

Czytaj więcej >>

Przemysł budowlany

Podczas prowadzenia prac ziemnych, w budowie dróg i budownictwie wodnym wszystko przelicza się na godziny pracy maszyn. Przestój kosztuje.
Robisz wszystko, aby ograniczyć przestoje do minimum. Jeśli jednak nagle potrzebne będą części zamienne, firma Kramp zadba o szybką dostawę i optymalny serwis.

Czytaj więcej >>

OEM

Produkcja seryjna czy jednostkowa produkcja na zamówienie klienta? Od lat firma Kramp jest znana na rynku konstruktorów maszyn w Europie.Oprócz części zamiennych oferujemy także umiejętności i fachową wiedzę w projektowaniu i budowie maszyn. Doświadczony zespół inżynierów i monterów jest do Twojej dyspozycji.

Czytaj więcej >>