Logistyka i transport

W ciągu minionych 60 lat Kramp stworzył solidną organizację logistyczną: wszelkie procesy są w dużej mierze zautomatyzowane, a jakość jest stale monitorowana. Oprócz 20 biur handlowych posiadamy obecnie pięć nowoczesnych, zautomatyzowanych magazynów w Europie i Rosji o łącznej powierzchni 67 500 m².

Chcemy świadczyć najbardziej niezawodne usługi w naszej branży. Szybkość działania i maksymalna dostępność asortymentu to ważne filary naszych usług. Stale dążymy do „doskonałości operacyjnej” poprzez wydajne procesy, ciągłe innowacje i optymalizację. Dlatego w łańcuchu logistycznym na pierwszym miejscu stawiamy bez wyjątku życzenia klientów, wysoką wydajność i większą elastyczność.

Innowacje i optymalizacja

Firma Kramp ciągle pracuje nad optymalizacją swoich procesów i cały czas inwestuje w automatyzację i mechanizację. Mierzymy i analizujemy nasze osiągnięcia i jesteśmy otwarci na stosowanie nowych pomysłów i technologii. W ten sposób możemy optymalnie dopasować się do rozwoju i zmian na naszych rynkach zbytu.

Właściwe narzędzia

Bez odpowiednich narzędzi „doskonałość operacyjna” jest wręcz niewykonalna. Dlatego używamy w naszej firmie systemów informatycznych z najlepszymi dostępnymi rozwiązaniami. Systemy te przekształcane są przez nasz dział IT w rozwiązania dopasowane do potrzeb Państwa firmy, co wyróżnia nas na rynku.

Szybko i niezawodnie

Aby zapewnić szybkość, Kramp dostarcza 500 000 artykułów bezpośrednio z magazynów. Każdy klient działający na terenie krajów Beneluksu, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, który złoży zamówienie przed godziną 18:00, otrzyma zamówione pozycje przed godziną 08:00 następnego dnia. Dostawy w ciągu nocy są możliwe dzięki długoterminowej partnerskiej współpracy z TNT Innight. Na terenie Francji i Anglii klienci otrzymają zamówione pozycje do godziny 14:00 następnego dnia. Na terenie całej Polski klienci mogą zamawiać do godziny 18.00 aby otrzymać zamówienie następnego dnia. Dostarczamy także zamówienia na terenie Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Czech, Słowacji i Węgier.

Track & Trace

Dzięki naszemu systemowi Track & Trace wiemy, gdzie właśnie znajduje się każda z przesyłek. Jeśli mimo wszystko zdarzy się pomyłka, do Państwa dyspozycji jest zaangażowany zespół obsługi klienta, który jak najszybciej rozwiąże ewentualne problemy z dostawą.