Od ponad 60 lat firma Kramp oferuje technologie z wartością dodaną

Ułatwianie i zwiększanie wydajności pracy naszych klientów, to nasza filozofia, która z jednoosobowej firmy z Varsseveld w Holandii uczyniła jednego z największych w Europie hurtowników w branży technicznej.

Jako kompleksowy dostawca części zamiennych, usług technicznych oraz rozwiązań biznesowych jesteśmy strategicznym partnerem dla przedsiębiorstw z branży rolniczej, ogrodniczej i zajmujących się gospodarką leśną oraz pracami ziemnymi, a także OEM.

Kompleksowy asortyment

Dużą zaletą dla naszych klientów jest nasz kompleksowy i kompletny asortyment, duże stany oraz przemyślane koncepcje logistyczne. 21 filii w 19 krajach i 2600 pracowników zapewnia dostęp do odpowiednich części zamiennych zawsze i wszędzie.

Stan i dostawa

Nasz sklep internetowy umożliwia dostęp do niezliczonych artykułów, które posiadamy na stanie magazynowym. W przypadku zamówienia do godziny 18:00 towar jest dostarczany następnego dnia. Nasza filozofia w odniesieniu do produktów charakteryzuje się tym, że oprócz oryginalnych części zamiennych dostarczamy także marki premium oraz produkty alternatywne.

Twój partner

Dla nas liczy się wydajność twojego przedsiębiorstwa. Oprócz dostaw części zamiennych chcemy bezpośrednio przyczynić się do wzrostu rentowności Twojej firmy poprzez innowacyjne koncepcje usług. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, takim jak na przykład Scan-to-Order, Kramp Mobile, two-bin system czy Kramp online service zapewniamy ponadto wartość dodaną.

Nasze rynki

W przypadku naszych rynków stosujemy następujący podział: