OEM

Co firma Kramp może zrobić dla przedsiębiorstw OEM?

Produkcja seryjna czy jednostkowa produkcja na zamówienie klienta? Od lat firma Kramp jest znana na rynku konstruktorów maszyn w Europie. Oprócz części zamiennych oferujemy także umiejętności i fachową wiedzę w projektowaniu i budowie maszyn. Doświadczony zespół inżynierów i monterów jest do Twojej dyspozycji.

W firmie Kramp chętnie zastanowimy się nad rozwiązaniami, które są dostosowane dokładnie do Twoich życzeń lub Twoich klientów. Ponieważ dysponujemy nie tylko częściami zamiennymi, lecz także umiejętnościami i fachową wiedzą techniczną, chętnie pomożemy Ci w projekcie technicznym, konstrukcji prototypu czy budowie kompletnych maszyn. Dzięki temu z jednej ręki otrzymasz doradztwo techniczne, części zamienne, montaż i konserwację.

Oszczędność kosztów
Pomożemy Ci także oszczędzić koszty. Dzięki czemu wystarczy Ci minimalny zapas części zamiennych. Specjalizujemy się również w pozyskiwaniu podzespołów w Indiach i Chinach poprzez naszą sieć i pracowników.

OEM

NGK
NGK

Nasze usługi

Od sześćdziesięciu lat firma Kramp ułatwia pracę swoim klientom oraz zwiększa wydajność. Odzwierciedleniem tego są liczne innowacyjne usługi, dzięki którym oferujemy wartość dodaną.

Engineering, Prototypy, Montaż,

W celu usprawnienia funkcjonowania naszego sklepu internetowego wykorzystujemy pliki cookies. Przeczytaj zasady wykorzystywania plików cookies. Więcej informacji