Ako nakupovať v Krampe?

Neviete ako nakúpiť produkty KRAMP? Jednoducho si vyberte možnosť, ktorá vám najviac vyhovuje. Môžete sa zaregistrovať alebo navštíviť naše predajne.

Viac než 500 000 produktov skladom
Doručenie v nasledujúci deň*
Viac ako 100 predajcov na Slovensku
Už 7 kamenných predajní

AGROPARK LIPTOV, s.r.o.

Spoločnosť KRAMP pre nás znamená partnerstvo a priateľstvo nie len na obchodnej úrovni. S ľuďmi z tejto spoločnosti sa nám podarilo rozšíriť naše portfólio aj o kamenný obchod u nás v AGROPARK-u. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre napredovanie vo Vašom biznise, značka KRAMP je rozhodne tá správna voľba. Sme radi, že máme tú česť s Vami tvoriť a ukázať ľuďom, že aj nemožné môže byť realitou do 24 hodín.
- Dominik Feketík, konateľ spoločnosti

Šupa Technika

Naša firma Šupa Technika s firmou Kramp spolupracuje už od roku 2009. Spolupráca so spoločnosťou Kramp nám vzájomne pomohla sa priblížiť k našim zákazníkom dobrými cenami dodávaných výrobkov a čo je ešte viac podstatné v čase sezónnych prác pre zákazníka rýchlosťou dodávok do 24 hodín od objednania a priamo na dvor. Firma Kramp je pre nás partnerom aj pri dodávke dielov, ktoré nám meškajú od našich hlavných dodávateľov poľnohospodárskej techniky.
- Marián Šupa, majiteľ Šupa Technika