Súťaž s aplikáciou Kramp

Naskenuj 3 produkty cez aplikáciu Kramp a vyhraj skvelé ceny!

Jednoduchá hra s aplikáciou Kramp počas výstavy Dni Poľa 7. - 8. júna 2022

Aplikácia spoločnosti Kramp je predovšetkým určená všetkým poľnohospodárom, ktorí potrebujú objednávať náhradné diely 24 hodín denne a navyše odkiaľkoľvek. Zahraj sa teraz s aplikáciou jednoduchú hru a zisti, ako aj tebe môže aplikácia pomôcť. Navyše môžeš vyhrať skvelé produkty od spoločnosti Kramp.

V Krampe je všetko tak jednoduché. Ako prvé si zadarmo nainštaluj aplikáciu Kramp:

Podmienky súťaže:

 • Platnosť súťaže je od 7. 6. do 8. 6. 2022 len počas výstavy Celoslovenské Dni poľa. Po tomto terníne sa nebude možné do súťaže zapojiť.
 • Súťaž vyhodnotíme 10. 6. 2022 a výherca bude po skončení súťaže kontaktovaný na zadaný email a musí poskytnúť svoje kontaktné údaje (Meno a priezvisko, doručovaciu adresu a emailový a tel. kontakt) pre následné doručenie výhry.
 • Ak kontaktovaný výherca neodpovie do 5 pracovných dní, jeho výhra prepadá v prospech ďalšieho výhercu ktorého následne vylosujeme.
 • Spoločnosť Kramp si vyhradzuje právo v prípade nedostupnosti alebo vypredania výhry, túto výhru nahradiť iným produktom v rovnakej hodnote.

Ako jednoducho hrať a vyhrať:

 • 1

  Nainštalujte si aplikáciu Kramp úplne zadarmo!

  Je jedno či más iOS alebo Android. Aplikácia funguje na všetkých operačných systémoch telefónov aj tabletov.

 • 2

  Nájdi A stanovište Kramp

  Podľa mapy (na druhej strane formulára, ktorý si obdržal pri vstupe) nájdi Kramp stanovište A. Naskenuj čiarový kód, ktorý je na tomto stanovišti a pomocou aplikácie zistíš produktový ID kód, ktorý napíš na formulár.

 • 3

  Nájdi B stanovište Kramp

  Podľa mapy nájdi Kramp stanovište B. V Kramp aplikácii do vyhľadávania napíš názov produktu ktorý je uvedený na stanovišti a pomocou aplikácie zistíš produktový ID kód, ktorý napíš na formulár.

 • 4

  Nájdi C stanovište Kramp

  Tretia úloha bude náročnejšia. Podľa mapy nájdi stanovište Kramp C. Pomocou aplikácie odfoť produkt (skenovanie produktu) a pomocou aplikácie zistíš produktový ID kód, ktorý napíš na formulár.

 • 5

  Kde nájdeš produktový kód?

  Ak pomocou skenovania, vyhľadávania alebo odfotenia produktu aplikácia nájde produkt, jeho ID kód nájdeš hneď nad názvom produktu (zvyčajne vľavo od výrobcu alebo značky).

 • 6

  Nájdi D stanovište Kramp alebo Informačný stánok organizátora

  Na tomto stanovišti vhoď vyplnený formulár do červeného Kramp Boxu a budeš zaradený do zlosovania o hodnotné ceny od Krampu.

Vyhraj skvelé ceny od Krampu!

Prvá cena

180482420KR - Súprava kombinovaných nástrčných kľúčov 1/4" + 1/2" 82 ks

Druhá cena

KW502545002098 - Pánske strečové nohavice Active
KW506401902054 - Flísová hybridná olivová pánska bunda

Tretia cena

SL5161225 Hadica - Trico-Pro-II 1/2" 25 m
WG821 - Striekacia pištoľ Kramp

fb_icons.jpg

Facebook Kramp Slovensko

Navštívte našu Facebookovú stránku a sledujte stále nové informácie z oblasti poľnohospodárstva, farmárstva a záhradníctva, ako aj zľavové akcie na naše produkty alebo skvelé súťaže o zaujímavé ceny.