Ako sa stať zákazníkom Kramp?

Chcete byť aj vy súčasťou veľkej Kramp rodiny? Pôsobíme ako veľkoobchod pre to si vyberte z možností nižšie.

Predajca, servis alebo výrobná spoločnosť

Ak ste veľkou spoločnosťou v oblasti predaja a servisu poľnohospodárskych strojov, stavebných strojov, lesníckej techniky alebo veľkopestovateľom so strojovým parkom, dodávateľom pre takéto spoločnosti, OEM spoločností alebo výrobcom strojov, robíte servis strojov a zariadení požiadajte o účet priamo v spoločnosti Kramp.

Poľnohospodár, farmár, krajinár alebo lesník

Toto riešenie si vyberte, ak ste súčasťou poľnohospodárskeho odvetvia (poľnohospodárstvo, malá farma, servis poľnohospodárskej a stavebnej techniky, jazdiarne, živočíšna produkcia atď.) alebo zeleného sektoru (záhradníctvo, lesníctvo, krajinárstvo, verejné podniky, servisy atď.) staňte sa naším partnerom so službou Kramp Online Servis o ktorom sa viac dočítate na tomto linku.

Malé farmy, firmy a súkromné osoby - jednorázový nákup alebo dopyt

Malé farmy, firmy a súkromné osoby - jednorázový nákup alebo dopyt

Ak ste súkromná osoba, menšia farma alebo nepodnikáte v poľnohospodárstve, stavebníctve alebo lesnom hospodárstve a záhradníctve, kontaktujte prosím niektorého nášho autorizovaného predajcu Kramp, alebo navštívte jednu z našich piatich kamenných predajní v Topoľčanoch, Galante, Trnave, Liptovskom Mikuláši alebo Nových Zámkoch.

Chceli by ste aj vy predávať produkty Kramp?

Chceli by ste aj vy predávať produkty Kramp?

Mali by ste záujem otvoriť si vlastnú predajňu s produktami pre poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo, údržba zelene, stavebníctvo alebo servis, dielňu, náradie s pracovným oblečením a ochrannými pracovnými pomôckami, kde za vami bude stáť silný celoeurópsky partner Kramp? Viac informácií si pozrite na tomto linku alebo kontaktujte náš zákaznícky servis.