Predstavujeme vám revolučnú aplikáciu spoločnosti Kramp

Redakčný tím|5 min

Úplne nová a prepracovaná aplikácia spoločnosti Kramp navrhnutá s pomocou našich zákazníkov dáva predajcom možnosť priameho vyhľadávania produktov, nech už ste kdekoľvek. Postupom času sa stala spoločnosť Kramp známou ako priekopník nových technológií v poľnohospodárstve. Uviedli sme prvé CD-ROM a spustili prvý e-shop v našom odvetví.

A dnes uľahčuje život našim zákazníkom aplikácia spoločnosti Kramp vyvinutá v spolupráci so službou Google Cloud, ktorá je dostupná na mobilných zariadeniach s Androidom alebo iOS.

Ešte ste nevyskúšali aplikáciu spoločnosti Kramp?

Aplikácia je vyvinutá špeciálne tak, aby vám ušetrila čas. Ako? Veľké množstvo každodenných úloh pri identifikácii, výbere, objednávke a sledovanie dielov je teraz jednoduchšie a pohodlnejšie. Urýchľuje tiež proces naskladňovania vašich objednávok. Jednoducho, čím viac dielov potrebujete nájsť a objednať, tým viac času ušetríte.

Ešte väčšie výhody ponúka, ak potrebujete nájsť ten správny produkt mimo predajňu, alebo keď zrovna rozoberáte nejaké poľnohospodárske zariadenie a snažíte sa nájsť poruchu. Nemusíte sa vracať do predajne ani zapínať svoj počítač. Nemusíte si dokonca ani nič zapisovať: stačí vyfotografovať diel, ktorý chcete vymeniť, a aplikácia spoločnosti Kramp ho identifikuje a ponúkne vám možnosti.

To je ta najdômyselnejšia časť zo všetkých: fotografická identifikácia. Na tejto najinovatívnejšej funkcii spolupracujeme so službou Google Cloud. Funkcia je momentálne v beta verzii, čo znamená, že už ju môžete používať, ale priebežne ju ešte vylepšujeme. Je to preto, že na pozadí pracujú špeciálne algoritmy a strojové učenie, s ktorými sa aplikácia učí s každou odoslanou fotografiou. Čím viac fotografií ako zákazník nahráte pri pokuse identifikovať diel, tým presnejšie a komplexnejšie budú odpovede. V súčasnosti dosiahnete najlepšieho výsledku, keď diel položíte na neutrálne pozadie a jasne ho vyfotografujete.

Aké má aplikácia dôležité funkcie?

 • Celý sortiment produktov spoločnosti Kramp máte na dosah ruky
 • Jednotné prihlásenie pre okamžitý prístup do konta a e-shopu
 • Objednanie akéhokoľvek produktu priamo z aplikácie
 • Zobraziť históriu objednávok a nevybavených objednávok
 • Aktuálne informácie o dostupnosti tovaru a cenách 24/7
 • Naskenovaním čiarového kódu produktu získate prístup ku všetkým informáciám o produkte
 • Ak chcete nájsť produkt, importujte fotografiu zo svojej galérie fotografií
 • Vyfoťte produkt, aby vám ho aplikácia pomohla identifikovať
 • Vyhľadávajte v katalógu produktov spoločnosti Kramp podľa kľúčových slov alebo kategórií
 • Získajte najnovšie informácie o svojej objednávke
 • Keď doručíme vašu objednávku, naskenujte čiarový kód a automaticky sa zobrazí celý obsah boxu – nemusíte ho ani otvoriť
 • V záložke spätnej väzby máte možnosť prispieť k vylepšeniu aplikácie alebo rozširovať jej budúce funkcie.

A to nie je všetko. V tomto roku spustíme ďalšie funkcie, s ktorými ušetríte ešte viac času. Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej...

Ako pomohli zákazníci s návrhom aplikácie spoločnosti Kramp?

Tie najlepšie inovácie – či už je to stroj, aplikácia alebo obchodný proces – sú úspešné, ak boli navrhnuté špeciálne pre vyriešenie problému. Podnety zákazníkov boli v pozadí každej zmeny vo vývoji spoločnosti Kramp, predovšetkým v práci na digitalizácii.

Vybrali sme niekoľko našich súčasných zákazníkov z rôznych zemí, z ktorých väčšina z nich s nami spolupracovala na predchádzajúcich vývojových projektoch. Spýtali sme sa ich, akú funkciu by radi videli v mobilnej aplikácii, a aké by boli najcennejšie, časovo najúspornejšie funkcie.

Akonáhle sme mali zoznam ich požiadaviek, začali sme pracovať na návrhu. Následne sme sa obrátili na rovnakú skupinu zákazníkov pre spätnú väzbu, až sme boli s výsledkom všetci spokojní.

Ďalším krokom bolo vytvorenie prototypu aplikácie, ktorá umožnila našim testerom otestovať všetky možnosti aplikácie. Užívateľské prostredie je tým, čo robí dobrú aplikáciu, a testovanie užívateľmi nám umožnilo vyladiť naše funkcie.

Výsledkom je jasná a prehľadná aplikácia, ktorá sa skutočne jednoducho používa a okamžite pomáha. Aplikáciu si môže každý zdarma stiahnuť a začať ju hneď používať, aj keď nie je zákazníkom spoločnosti Kramp. To znamená, že každý poľnohospodár alebo farmár, ktorému sa pri práci pokazí zariadenie, môže identifikovať diel, ktorý potrebuje a informovať svojho predajcu, aby ho objednal.

Ak už ste naším zákazníkom, získate po prihlásení do svojho účtu v spoločnosti Kramp prístup ku všetkým funkciám.

A ako zákazník budete aj naďalej zohrávať dôležitú úlohu vo vývoji aplikácie spoločnosti Kramp. Pomocou tlačidla spätnej väzby v aplikácii nám môžete poslať svoje nápady a návrhy.

Na aké funkcie sa môžete tešiť?

Okrem priebežného každodenného automatického vylepšovania a zdokonaľovania funkcie fotografickej identifikácie pracujeme na vývoji ďalších funkcií ako napríklad:

 • Kontaktovať produktového špecialistu cez aplikáciu alebo chat a požiadať o podporu
 • Oznámenie o dodávke a aktualizácia sledovania doručenia.

Pri výbere produktu v aplikácii spoločnosti Kramp môžete prejsť do e-shopu, kde si ho môžete objednať a to vďaka funkcii jednotného prihlásenia sa tak nemusíte znovu prihlasovať. Taktiež všetky informácie o svojom účte nájdete na akomkoľvek zariadení.

Kedy bude aplikácia k dispozícii?

Práve teraz!

Aplikácia je už k dispozícii ku stiahnutiu, úplne zadarmo z obchodoch Google Play a Apple App Store. Oficiálne bola predstavená už 11. novembra 2019 o 11:00 naším technikom zákazníckej podpory.

Len za tri týždne bola aplikácia inštalovaná viac, než sme si vedeli predstaviť. A počet inštalácií denne rastie. Do aplikácie ste už nahrali mnoho fotografií, čo znamená, že sa algoritmy strojového učenia začali zdokonaľovať a zvýšila sa presnosť automatickej identifikácie produktu.

Prečo by mali predajci aplikáciu privítať?

Celé poľnohospodárstvo sa digitalizuje. Správne používanie technológií – rovnako ako samotné poľnohospodárstvo – zvyšuje efektivitu a produktivitu firiem a pomáha im ponúkať stále výnimočnejšie služby svojim zákazníkom. Svet technológií sa neustále vyvíja a prináša nové výzvy pre staré spôsoby práce.

Aby si predajci udržali svojich zákazníkov a mohli ďalej obchodovať, musia im ponúknuť pridanú hodnotu v podobe nadštandardného zákazníckeho servisu. Nástroje ako je aplikácia spoločnosti Kramp im v tom pomáhajú. Urýchľujú a zjednodušujú procesy úlohy, takže sa môžete sústrediť na zvýšenie spokojnosti zákazníka.

Stiahnite si a nainštalujte si zadarmo aplikáciu spoločnosti Kramp ešte dnes a zajtra začnite s inováciou svojej firmy.

Stačí kliknúť na obchod pre vaše zariadenie alebo naskenovať QR kód.

Google Play

Apple Store

Zdieľať
Redakčný tím

Tento článok napísal:

Redakčný tímknowledgecenter@kramp.com