S týmito ôsmimi tipmi bude hra vonku ešte väčšia zábava

Redakčný tím|4 min

Pokiaľ chcete aby vaše deti odložili tablet alebo hernú konzolu a išli sa hrať von, musíte ich dostatočne motivovať. A čo je lepšie ako tie najlepšie hračky na von? Prečítajte si našich osem tipov na hračky, s ktorými bude vonku ešte väčšia zábava.


1. Vonkajšia kuchynka

Tieto moderné vonkajšie kuchynky sú ideálne pre malých kuchárov a kuchárky. Kohútik môžete dokonca pripojiť k záhradnej hadici a vytvoriť tak skutočný fungujúci kohútik. Taktiež je v nej dostatok miesta na hrnce a panvice. Súčasťou vonkajšej kuchyne je aj príslušenstvo, takže malí kuchári môžu začať hneď variť.


2. Pieskovisko

Nesmie chýbať na žiadnej záhrade. Okrem toho, že tieto pieskoviská sú veľmi odolné a majú moderný dizajn, ponúkajú aj mnoho príležitostí na zábavu a skvelé zážitky. Hľadáte však niečo špeciálne? Tak sa pozrite na toto pieskovisko s piknikovým stolom v jednom.


3. Stôl na sadenie

Záhradný stôl je ideálnym darčekom pre malých záhradkárov. Má vaše dieťa doma záhradný stôl? Ak nie, tak potom je tento vonkajší stôl nato ako stvorený.

Hľadáte aj záhradkárske náradie na prácu v záhrade? Tak si prezrite aj toto hračkárske záhradné náradie. Nájdete tu všetko od metiel až po hračkárske reťazové píly.


4. Trampolíny

Okrem toho, že sú trampolíny skvelým doplnkom do vašej záhrady a sú perfektné na skákanie, sú tiež prospešné pre zdravie. Tu je pár výhod, ktoré trampolína ponúka.

Precvičíte celú pohybovú sústavu,

Zlepšíte vašu kondíciu,

Stanete sa flexibilnejšími,

Budete mať viac energie.

Potrebujete viac tipov ako vybrať tú správnu trampolínu? Alebo chcete vedieť prečo trampolína nemôže chýbať ani vo vašej záhrade? Prečítajte si ďalší z článkov nášho Vedomostného centra Prečo by trampolína nemala chýbať ani vo vašej záhrade


5. Motokáry

Mnoho detí sníva o tom, že sa budú so svojimi kamarátmi pretekať na motokárach. Najlepšie urobíte ak si vyberiete motokáru s nastaviteľným sedadlom, aby ju vaše dieťa mohlo využívať počas rokov aj keď rastie.


6. Futbalová bránka alebo basketbalový kôš

Je vaše dieťa fanúšikom loptových hier a rado si tieto hry zahrá? Potom sú futbalové bránky a basketbalové koše skvelou voľbou. A navyše poskytnú zábavu pre celú rodinu.


7. Hojdačky

V našej ponuke nájdete viacero typov hojdačiek. Nie ste si istí, ktorú hojdačku si vybrať? Tak čo napríklad otočná páková hojdačka? Táto hojdačka nie len hojdá zhora nadol, ale zároveň sa aj otáča.


8. Šliapacie traktory a odrážadlá

Šliapacie traktory sú skvelé na hru vonku, a tiež so sebou prinášajú mnoho výhod. V tomto článku sme vymenovali niekoľko dôvodov prečo sú šliapacie traktory vždy skvelým darčekom. 


Náš bonusový tip: drony

Hľadáte niečo úplne iné? Jedinečný darček? Tak nevynechajte našu ponuku dronov, v ktorej nájdete drony s rôznymi funkciami.


Chcete objednávať sortiment Kramp?

Pôsobíme predovšetkým ako veľkoobchod. Podľa typu vašej činnosti sa môžete zaregistrovať alebo jednoducho vyhľadať vášho najbližšieho predajcu v našom dealer lokátore, u ktorého si môžete produkty objednať.

Zdieľať
Redakčný tím

Tento článok napísal:

Redakčný tímknowledgecenter@kramp.com