Kramp – We Keep Farmers Farming.

Značka Kramp: Vyberte si kvalitu, ktorú poľnohospodár potrebuje

Spoločnosť Kramp sa za posledných viac než 65 rokov vyvinula z firmy jedného človeka na lídra v poľnohospodárskom sektore, no jedna vec sa nemení – náš záväzok, uľahčiť vám pracovnú činnosť.  Kramp naďalej vyvíja tie najkvalitnejšie, dlhotrvácne, funkčné produkty, na ktoré sa ako poľnohospodár môžete spoľahnúť. Produkty našej značky sú vyvinuté tak, aby vyhoveli všetkým požiadavkám, ktoré vám vaša práca prinesie – od siatia cez opravy až po žatvu.

Chuť pustiť sa do tvrdej práce je pre vás ako poľnohospodára typické. Dlhé dni, ešte dlhšie noci. Sedem dní v týždni. 12 mesiacov v roku, bez ohľadu na počasie. Práca nemá konca. Sortiment produktov Kramp bol navrhnutý presne pre vás, pre poľnohospodára.  Ak hľadáte širokú škálu špičkových produktov, ktoré vám pomôžu na farme, ale aj na poli, spoliehajte na spoločnosť Kramp.

Kramp - We Keep Farmers Farming.

Oblečenie Kramp: pracovný deň začína.

Každý deň na farme je iný, no začína rovnako známymi rituálmi.  Oblečte si naše pracovné oblečenie, obujte si poriadne topánky  - teraz ste pripravený poradiť si so všetkým, čo vám deň prinesie a vyťažiť z toho maximum. Pri oblečení Kramp sa môžete spoľahnúť na dokonalú kombináciu kvality, pohodlia, bezpečnosti a funkčnosti, či už pracujete na poli, v stajni alebo v dielni. Sortiment oblečenia Kramp vás vždy spoľahlivo podrží.

Vyskúšajte si 5 našich najlepších kúskov farmárskeho oblečenia:

 1. Ľahká vode a vetru odolná zimná bunda Kramp Technical
 2. Vysoké topánky Konin
 3. Klasické kožené rukavice Kramp Protect
 4. Spodné prádlo Carbondry Kramp Technical: termotričko a termonohavice
 5. Univerzálna súprava farmárskeho oblečenia Kramp Original: bunda a nohavice

Ručné náradie Kramp: Vyrobené pre dlhú životnosť.

Ako poľnohospodár musíte byť po celý deň pripravený na neočakávané situácie: opravovať stroje alebo ploty, utesňovať tečúce napájadlá alebo sa postarať o mnohé, mnohé ďalšie práce na farme. Sortiment univerzálneho, vysokokvalitného náradia Kramp splní všetky vaše požiadavky na funkčnosť, ergonómiu aj odolnosť.  Ručné náradie Kramp je vyrobené tak, aby vydržalo. Deň čo deň, proste dlhé roky.

Doplňte si do výbavy 5 skvelých ručných nástrojov:

 1. Momentový kľúč
 2. Sada nástrčných kľúčov
 3. Sada očkoplochých kľúčov
 4. Sada klieští
 5. Sada skrutkovačov

Osvetlenie Kramp: V noci sa bez svetiel nepohnete.

Celý deň ste sa na farme nezastavili. Prichádza večer. So západom slnka však vaša práca nekončí. Sortiment osvetlenia Kramp vám pomôže premeniť aj tú najtmavšiu noc na deň. Moderný sortiment LED osvetlenia Kramp je možné využiť na všetkých vozidlách, aby ste mohli pokračovať v práci aj po zotmení a zároveň bezpečne jazdiť po cestách.

Posvieťte si na 5 hlavných produktov osvetlenia:

 1. LED maják Din (blikajúci)
 2. Pracovné LED svetlo pre Fendt – Massey Ferguson – Case CS  - Steyr 
 3. Pracovné LED svetlo s rozptýleným svetelným lúčom pre optimálnu viditeľnosť
 4. Prenosné dobíjateľné LED svetlo s magnetom - ideálny nástroj, bez ktorého sa nik nezaobíde!
 5. Svetelná lišta 300 W, 100 LED zaoblená

Viac zo sortimentu Kramp