Služba Kramp Online Service

Naša služba Kramp Online Service ponúka vašim zákazníkom priamy prístup k najväčšiemu sortimentu technických náhradných dielov v Európe.

Vaši zákazníci kladú čoraz vyššie požiadavky na sortiment, dodacie služby a servis. Pri službe Kramp Online Service môžete počítať s výkonnou logistickou sieťou a profesionálnou podporou v oblasti administratívy a marketingu. Kramp. It's that easy.

Kontakt
 

Kramp Online Service ponúka vašim zákazníkom prístup k najväčšiemu sortimentu technických náhradných dielov v Európe.

Pomocou služby Kramp Online Service veľmi jednoduchým spôsobom znásobíte svoju pridanú hodnotu a profesionalitu voči vašim zákazníkom.

Spoločnosť Kramp sa postará o personalizovaný internetový obchod s vaším vlastným názvom spoločnosti a logom. Takto ponúknete svojim zákazníkom priamy prístup k najväčšiemu sortimentu technických náhradných dielov v Európe. Ďalším plusovým bodom je to, že si neustále udržíte kontrolu, pretože procesy, ako je registrácia, vyúčtovanie a spôsob dodávky riadite vy.

Spoločne úspešní
Spoločnosť Kramp vám na začiatku pomôže vo všetkých praktických otázkach. Okrem toho vám ponúkame rozsiahlu podporu pri administratíve a procese objednávania, napríklad pomocou elektronického poskytovania expedičných dokladov a automatického odosielania potvrdení objednávok.

Podpora
Podstatnou súčasťou služby Kramp Online Service je aj podpora v oblasti marketingu. Tá siaha od reklamných tlačovín po cielené školenia predaja.

Vaše výhody

  • Prístup k najväčšiemu sortimentu technických náhradných dielov v Európe
  • Neustále zaujímavé ponuky
  • Podrobné technické informácie
  • Jednoduché objednávanie prostredníctvom internetového obchodu – 24 hodín denne
  • Objednané dnes pred 17. hodinou, dodané zajtra
  • Informácie o cenách – dostupné online
  • Informácie o skladových zásobách – dostupné online