Logistika a preprava

Počas uplynulých šesťdesiatich rokov spoločnosť Kramp vybudovala silnú logistickú organizáciu. Všetky procesy sú do veľkej miery automatizované, pričom sa neustále kontroluje kvalita. Okrem našich dvadsiatich obchodných kancelárií dnes disponujeme piatimi modernými automatizovanými skladmi v Európe a v Rusku, o celkovej ploche 67 500 m2.

V našom odvetví chceme poskytovať tie najspoľahlivejšie služby. Dôležitými základnými piliermi sú rýchlosť a maximálna dostupnosť nášho sortimentu. Pomocou efektívnych procesov, nepretržitej inovácie a optimalizácie sa neustále snažíme dosiahnuť „operational excellence“. Preto sa v rámci celého logistického reťazca zameriavame predovšetkým na želania zákazníkov, na dosiahnutie vyššej efektivity a väčšiu flexibilitu.

Inovácia a optimalizácia

V spoločnosti Kramp nepretržite pracujeme na optimalizácii našich procesov a neustále investujeme do automatizácie a mechanizácie. Meriame a analyzujeme svoje výkony a sme otvorení uplatneniu nových myšlienok a techník. Takto sa môžeme optimálne zamerať na rast a zmeny na našich trhoch.

Správne nástroje

Bez správnych nástrojov nie je „operational excellence“ absolútne uskutočniteľná. Preto pre systémy IT v našich podnikoch používame najlepšie dostupné riešenia. Tieto systémy naše vlastné oddelenie IT premieňa na riešenia šité na mieru, pomocou ktorých sa dokážeme na trhu odlíšiť.

Rýchlo a spoľahlivo

Spoločnosť Kramp dodáva 500 000 položiek priamo zo skladu, aby mohla byť zaručená rýchlosť a spoľahlivosť. Naším stabilným partnerom pre nočnú prepravu je už dlhé roky spoločnosť TNT Innight. Kto si v štátoch Beneluxu, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku u nás objedná pred 17. hodinou, dostane tovar v nasledujúci deň do 12 hodiny. Vo Francúzsku a Anglicku naši zákazníci dostanú vďaka tejto službe tovar v nasledujúci deň pred 14. hodinou. Okrem toho dodávame aj do Talianska, Španielska, Portugalska a Poľska.

Track & Trace

Vďaka nášmu systému Track & Trace vieme pri všetkých objednávkach určiť, kde sa práve nachádzajú. Ak by sa napriek očakávaniam predsa len vyskytla chyba, je vám k dispozícii angažovaný tím nášho oddelenia služieb zákazníkom, ktorý čo najrýchlejšie vyrieši prípadné problémy s dodávkou.