It's that easy.

Ľahké objednávanie

Jednoducho a efektívne – o to ide v spoločnosti Kramp. Aby sme našim zákazníkom zjednodušili prácu v maximálnej možnej miere, pracujeme neustále na optimalizácii komfortu pri objednávaní. Nielen v rámci nášho internetového obchodu, ale aj prostredníctvom početných inovatívnych konceptov služieb.

Internetový obchod

Rýchle dodanie

Pretože sme vo vašom okolí prítomní každú noc, vystačíte aj s obmedzenou zásobou náhradných dielov. Váš náhradný diel si jednoducho objednáte, až keď ho budete potrebovať. Vďaka našej silnej logistickej organizácii a našim veľkým zásobám dokážeme rýchlo a spoľahlivo zásobovať celú Európu.

Logistika a doprava

Široký sortiment

Sortiment spoločnosti Kramp má enormnú šírku a hĺbku. Dodávame viac ako 500 000 náhradných dielov pre stroje a traktory, lesníctvo, záhradnú architektúru a tvorbu krajiny, hnaciu a hydraulickú techniku i náradie. Z väčšej časti ide o originálne náhradné diely všetkých známych špičkových značiek.

Poľnohospodárstvo Záhradná architektúra a tvorba krajiny Stavebníctvo

Služby s pridanou hodnotou

Ako angažovaný partner chceme priamo prispievať k výkonnosti a efektivite našich zákazníkov. Okrem našich produktov ponúkame množstvo doplňujúcich služieb, ktoré sú šité na mieru vašim želaniam, potrebám a výzvam. Pretože ak budete úspešní vy, budeme mať úspech aj my.

Technické služby

Zdieľanie vedomostí

O know-how sa v našej firme radi delíme s našimi zákazníkmi, čím priamo prispievame k ich výkonom. Naši (technickí) odborníci vám radi pomôžu pri hľadaní správnych riešení pre vaše výzvy.

Technické plánovanie Naši odborníci

Blížšie k zákazníkom

Orientácia na zákazníka pre nás znamená: byť blízko k zákazníkovi, hovoriť jeho rečou, poskytovať osobný servis a vždy myslieť na riešenia. Vďaka nášmu geografickému akčnému rádiu a premyslenej logistickej organizácii sme schopní zaujať postavenie angažovaného, dôverného a lokálneho partnera našich zákazníkov po celej Európe.

Kontaktný formulár Naši odborníci