Lesníctvo a záhrada

Čo môže spoločnosť Kramp ponúknuť firmám v lesníctve a záhradníctve?

Profesionálni zákazníci – ako záhradníci a lesní hospodári – neustále využívajú vaše služby a vašu odbornú kvalifikáciu. Cestu do vašej firmy si ale čoraz častejšie nájdu aj súkromné osoby. Náhradnými dielmi a inovatívnymi službami vám pomôžeme pri poskytovaní optimálneho servisu pre obe cieľové skupiny.

Ako firma pôsobiaca v segmente lesníctva a záhradníctva pracujete s rozmanitými okruhmi zákazníkov. Vašou cieľovou skupinou sú profesionálni poskytovatelia služieb, ale aj súkromné osoby. Prvá skupina očakáva, že udržíte jej stroje v prevádzke, druhá zase hľadá dobré náradie na ošetrovanie záhrady a trávnika. Každý zákazník si vyžaduje individuálny prístup. Vďaka bohatému sortimentu a pestrému programu služieb spoločnosť Kramp zaistí, že sa hravo vyrovnáte aj s týmito špeciálnymi želaniami.

Lesníctvo a záhrada

AKO
AKO
ESM
ESM
SKF
SKF

Náš servis

Spoločnosť Kramp už šesťdesiat rokov zjednodušuje a zefektívňuje prácu svojich zákazníkov. To sa odzrkadľuje v početných inovatívnych službách, v rámci ktorých ponúkame pridanú hodnotu.

Strojárske činnosti, Vytváranie prototypov, Montáž, Obrábanie kovov, Repasovanie valcov, Opravárenský servis,

Aby náš internetový obchod lepšie fungoval, používame súbory „cookie“. Zobraziť naše zásady používania súborov „cookie“. Ďalšie informácie