Máte záujem o franchising Kramp?

Nižšie vyplňte podrobnosti

Prihlásiť sa

alebo
☎ +420 606 028 788

Kramp Franšíza - Moderný obchod založený na potvrdenom úspešnom vzore

Franchising Kramp vám dáva exkluzívne právo na prevádzku maloobchodu na základe nášho osvedčeného konceptu. Vďaka rozsiahlym znalostiam účinných obchodných činností, IT riešeniam pre maloobchod a priebežnej podpore môžeme pozdvihnúť vašu obchodnú činnosť na novú úroveň.

Bezpečná investícia

Počas počiatočnej fázy sa spolu s vami pozrieme na potenciál výnosov, aby sme minimalizovali vaše investičné riziko.

Pripravené na prevádzku obchodu

Vlastné podnikanie budete prevádzkovať s istotou, pretože budete vedieť, že za vami je silná a spoľahlivá organizácia. Využite výhody osvedčeného a úspešného franchisingu.

Priebežná podpora

Náš prieskum trhu, marketingové aktivity, inovatívne softvérové systémy a školiace kurzy vám v porovnaní s ostatnými maloobchodmi v oblasti, poskytnú výraznú výhodu.


Obchod Kramp

Na základe dlhoročných skúseností sme vyvinuli koncepciu špecializovaného obchodu, ktorý ponúka všetky dôležité kategórie produktov, aby vyhovel potrebám vašich cieľových skupín.

Optimálne usporiadanie
V záujme optimálnej prezentácie produktov, predaja a čo najpozitívnejšieho dojmu z nakupovania sme obchod rozdelili na niekoľko zón. Toto usporiadanie bude prispôsobené na základe potrieb vašej oblasti.

Široký sortiment produktov
Moduly obchodu sú založené na obľúbených položkách a produktoch relevantných pre vašich zákazníkov. Sortiment zahŕňa všetko od záhradného náradia až po výbavu a produkty vhodné na (polo)profesionálne využívanie.

Vyberte sa do nášho obchodu
360° virtuálna prehliadka vám prináša reálny pohľad do obchodu Kramp. Vyberte sa na pomyselnú návštevu nášho obchodu a pozrite si usporiadanie, značky a produkty z každého uhla.

Spustiť virtuálnu prehliadku

Váš vlastný Kramp obchod v 4 krokoch

1. Spoločná vízia

Naši obchodní špecialisti vás navštívia a prediskutujú s vami všetky dôležité aspekty súvisiace s otvorením franchisingového obchodu Kramp. Vznikne tak spoločná vízia toho, ako optimalizovať maloobchodnú príležitosť v najlepšej možnej lokalite.

3. Príprava a realizácia

Celý obchod vytvoria naši profesionáli. Nainštaluje sa hardvér, softvér a pomôžeme vám pripraviť sa na oficiálne otvorenie. Navyše poskytneme potrebné školenia o lokalite, aby sme vás oboznámili s kľúčovými faktormi úspechu v rámci nášho konceptu.

Priebežná podpora

Počas prevádzky obchodu budete mať podporu v rámci marketingu, predaja a každodenných činností. Ako majiteľ franchisingového obchodu sa môžete spoľahnúť na to, že budete dostávať potrebné znalosti, školenia, marketing, podrobné analýzy, prehľady atď.

2. Obchodné prostredie

Potenciál lokality a skupiny zákazníkov v dosahu sa analyzujú a spracujú v rámci finančného prehľadu projektu. Pozrieme sa na potenciál výnosov, aby sme minimalizovali investičné riziko.

4. Úspešné otvorenie

S pomocou marketingových a propagačných materiálov zaistíme bezproblémové a úspešné otvorenie vášho obchodu. Bude to míľnik, ktorý označí novú kapitolu vášho podnikania.

Naša odbornosť

„Naša dokonale optimalizovaná franchisingová ponuka sa vyvinula ako výsledok rokov skúseností s prevádzkou konceptu obchodu Kramp v Európe a maloobchodného konceptu Grene v Poľsku. Úspech tohto vzoru podčiarkuje rastúca sieť obchodov v Európe a pozitívne obchodné výsledky, ktoré títo obchodníci dosiahli.“
Adam Wroczynski
Medzinárodný maloobchodný manažér

Prečítajte si viac

Kramp Franšíza – Úspech, vzorec pre poľnohospodársky maloobchod