• Novinky
  • Spoločnosti Kramp a John Deere rozširujú strategické partnerstvo v Európe

Novinky

Spoločnosti Kramp a John Deere rozširujú strategické partnerstvo v Európe

Wednesday, October 24, 2018
Spoločnosti Kramp a John Deere rozširujú strategické partnerstvo v Európe

Po úspešnom začiatku spolupráce na nemeckom trhu rozšírili spoločnosti Kramp a John Deere svoje strategické partnerstvo do všetkých európskych krajín. V priebehu roka 2019 sa táto spolupráca predstaví aj vo Francúzsku, Poľsku, Portugalsku a Španielsku. V ďalšej fáze sa k nim pripoja ostatné krajiny.

Ako vedúce spoločnosti vo svojom odvetví zdieľajú spoločnosti Deere a Kramp podobné hodnoty a spoločný cieľ: nadviazať dobré partnerské vzťahy so svojimi predajcami a zabezpečiť ich úspech. Práve toto bol východiskový bod pre partnerstvo v Nemecku a ukázalo sa, že prinieslo prospech ako poľnohospodárom, tak aj pre predajcom.

Partnerstvo uľahčilo predajcom spoločnosti John Deere v Nemecku objednávanie, naskladnenie a predaj doplnkových dielov a príslušenstva prostredníctvom jedného kanála. V nadchádzajúcom období získajú prístup k širokému sortimentu príslušenstva značky John Deere, dielom značky Vapormatic a rozšírenému portfóliu produktov od spoločnosti Kramp aj ďalší predajcovia spoločnosti John Deere v Európe, a to prostredníctvom jedinečnej internetovej platformy s podporou špičkovej logistiky. Predajcovia budú môcť takisto využívať výhody v podobe technických, marketingových a obchodných odborných znalostí, ktoré prispejú k zvýšeniu predajnosti maloobchodných predajní spoločnosti John Deere.

Jednoduché pre zákazníkov

„V roku 2017 som povedal, že som veľmi hrdý na tento ďalší krok pre našu spoločnosť,“ spomína po úspešnej spolupráci v Nemecku Eddie Perdok, generálny riaditeľ Kramp Groep. „Vďaka tejto dohode cítim ešte väčšiu hrdosť. Vo všetkom, čo robíme, sa zameriavame na čo najväčšie zjednodušenie procesu objednávania dielov od spoločnosti Kramp pre našich zákazníkov. Táto dohoda nám umožňuje predajcom spoločnosti John Deere ponúknuť riešenie nákupu všetkých doplnkových dielov na jednom mieste.“ 

Spoločnosti John Deere a Kramp zdieľajú spoločné hodnoty, v rámci ktorých uprednostňujú kvalitu a zákaznícky servis. „Poskytovanie osobitej zákazníckej skúsenosti počas celého životného cyklu našich produktov je mimoriadne dôležité,“ hovorí Christoph Wigger, viceprezident spoločnosti John Deere pre predaj a 2. marketingový región. „Obe spoločnosti sa zaviazali dodržiavať tieto hodnoty a naše rozšírené partnerstvo so spoločnosťou Kramp na týchto nových trhoch toho bude dôkazom.“

extraparts.deere.com

Po Nemecku budú predajcovia spoločnosti John Deere vo Francúzsku, Poľsku, Portugalsku a Španielsku prvými, ktorí budú mať prístup k sortimentu viac ako 500 000 produktov, ktoré sú súčasťou portfólia spoločnosti Kramp, ďalej k príslušenstvu spoločnosti John Deere a náhradným dielom spoločnosti Vapormatic, a to všetko na internetovej stránke extraparts.deere.com.