Pre úspech nadchádzajúcej sezóny

Doplňte vybavenie svojej dielne

Ako nakupovať v Krampe?

Neviete ako nakúpiť produkty KRAMP? Jednoducho si vyberte možnosť, ktorá vám najviac vyhovuje. Môžete sa zaregistrovať alebo navštíviť naše predajne.

Viac než 500 000 produktov skladom

Rýchle dodanie už na druhý deň

Viac ako 100 predajcov na Slovensku

AGROPARK LIPTOV, s.r.o.

Spoločnosť KRAMP pre nás znamená partnerstvo a priateľstvo nie len na obchodnej úrovni. S ľuďmi z tejto spoločnosti sa nám podarilo rozšíriť naše portfólio aj o kamenný obchod u nás v AGROPARK-u. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre napredovanie vo Vašom biznise, značka KRAMP je rozhodne tá správna voľba. Sme radi, že máme tú česť s Vami tvoriť a ukázať ľuďom, že aj nemožné môže byť realitou do 24 hodín.
- Dominik Feketík, konateľ spoločnosti

Šupa Technika

Naša firma Šupa Technika s firmou Kramp spolupracuje už od roku 2009. Spolupráca so spoločnosťou Kramp nám vzájomne pomohla sa priblížiť k našim zákazníkom dobrými cenami dodávaných výrobkov a čo je ešte viac podstatné v čase sezónnych prác pre zákazníka rýchlosťou dodávok do 24 hodín od objednania a priamo na dvor. Firma Kramp je pre nás partnerom aj pri dodávke dielov, ktoré nám meškajú od našich hlavných dodávateľov poľnohospodárskej techniky.
- Marián Šupa, majiteľ Šupa Technika