Misja i Wizja

Interesuje Cię to, kim jesteśmy i jak widzimy przyszłość?

Misja

Misja

Kramp. It's that easy.
Każdy powinien robić to, co dobrze potrafi. Dlatego właśnie firma Kramp dba o to, by jej klienci nie musieli martwić się dostępnością części zamiennych.

Ponadto za pomocą różnych koncepcji usług i rozwiązań biznesowych dbamy o to, by nasi klienci mogli w pełni skoncentrować się na swojej pracy. Jako partner chcemy bezpośrednio przyczyniać się do wzrostu wydajności Twojego przedsiębiorstwa. Ponieważ Twój sukces przekłada się na nasz. To proste.

Wyzwanie
Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem wydajności i upraszczaniem naszego serwisu. Stawiając na innowację i optymalizację, jesteśmy i będziemy ogniwem w łańcuchu logistycznym, który zapewnia wartość dodaną. Podejmujemy się wyzwania, by codziennie spełniać to wymaganie.

Wizja

Wizja

Wspólna droga do sukcesu, dziś oraz w przyszłości

Jako strategiczny partner chcemy być dla naszych klientów najlepszym wyborem. Dlatego wciąż pracujemy nad trwałym wzrostem naszych obrotów, zakresu zysków, rozwojem naszych pracowników i usług, pamiętając o równoważeniu tych czynników.

Przede wszystkim chcemy, aby nasi pracownicy byli dumni ze swojego przedsiębiorstwa. Dlatego zapewniamy im inspirujące i motywujące środowisko pracy z wieloma możliwościami, w którym praca może wszystkim sprawiać radość. Tylko w ten sposób będziemy mogli wyróżniać się pośród innych w przyszłości.

Dalekowzroczność
Ciągłość jest dla nas ważniejsza od szybkiego sukcesu i dlatego nasz tok myślenia oraz działania koncentrują się na długofalowym rozwoju. Jako lojalny i zaangażowany partner inwestujemy przede wszystkim w długotrwałe relacje z klientami i dostawcami. Jesteśmy też świadomi odpowiedzialności za nasze bezpośrednie otoczenie oraz wszystko i wszystkich, co w nim się znajduje. Dzięki zrównoważonym działaniom naszego przedsiębiorstwa świadomie idziemy o krok dalej, dbając o dobro ludzi, środowiska i społeczeństwa

Zobacz też: