Informacja prawna

Procedura zamówienia

Procedura zamówienia zaczyna się od dodania produktów do „koszyka zakupów” poprzez kliknięcie łącza oznaczonego następującą ikoną wózka sklepowego:   
Następnie można kliknąć ikonę „wózka” w sekcji po prawej stronie ekranu. Zostanie wyświetlony ekran zawierający szczegóły zamówienia. Po kliknięciu przycisku „Kasa” zostaną wyświetlone poszczególne kroki umożliwiające złożenie zamówienia. Można wybrać adres dostawy oraz sprawdzić zamawiane produkty i inne informacje, a następnie zatwierdzić zamówienie.

W dowolnej chwili przed kliknięciem przycisku „Potwierdź zamówienie” można cofnąć się do wybranego kroku procedury za pomocą przycisku „Wstecz” w przeglądarce w celu poprawienia danych. Po kliknięciu przycisku „Potwierdź zamówienie” zamówienie jest przesyłane, a użytkownik otrzymuje automatycznie wygenerowaną wiadomość e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Nie oznacza to jeszcze zaakceptowania przez nas umowy. Umowa jest zawierana dopiero po przesłaniu przez nas wiadomości e-mail dotyczącej jej akceptacji lub po przesłaniu zamówionych produktów do użytkownika.

Informacje dotyczące transakcji

Dane dotyczące przesłanych zamówień oraz transakcji sprzedaży są uzupełniane przez naszą firmę. Niektóre ważne informacje dotyczące zamówień przesłanych przez użytkownika w ciągu ostatnich 60 dni oraz niezrealizowanych zamówień (np. numery artykułów, liczba sztuk, cena, data zamówienia i status zamówienia) są dostępne na karcie „Moje konto” w części „Informacje o kliencie”.

Prawa autorskie i prawa do znaków handlowych 
Zawartość niniejszej strony internetowej jest chroniona prawami autorskimi. Grafika, tekst, logo, zdjęcia, obrazy itp. mogą być pobierane, kopiowane, modyfikowane, publikowane, dystrybuowane, przesyłane i używane w inny sposób wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody ich właściciela. Nazwy produktów i firm mogą być zarejestrowanymi znakami handlowymi lub markami. Ich nieupoważnione użycie może być podstawą roszczeń z tytułu odniesionych strat lub zabezpieczenia roszczeń w drodze nakazu lub zakazu sądowego.

Numery i kody części

W przypadku niektórych części przedstawionych na niniejszej stronie internetowej, jeśli zostało to zaznaczone, nazwy producentów, opis i kody identyfikacyjne oryginalnych części zostały podane tylko do celów referencyjnych i opisowych. Nie oznacza to w żadnym przypadku, że części te są oryginalnymi częściami danego producenta.


Może to w szczególności dotyczyć części następujących producentów wymienionych na niniejszej stronie internetowej: 
AGCO Corporation (Fendt, Massey Ferguson, Challanger, Valtra-Valmet), Claas KGaA mbH (Claas, Renault), CNH Global N.V. (Case IH, New Holland, Fiat, Ford, Steyr), SDF S.p.A. (Deutz-Fahr, Same, Lamborghini, Hürlimann), Agrostroj, Frost, Horsch, , JCB, John Deere, Kemper, Knecht, Krone, Kuhn, Landini, Lindner, Record, Strautmann, Väderstad