Kramp Academy

Stworzyliśmy dla Ciebie nową stronę Kramp Academy! Znajdziesz tam szczegółowe opisy szkoleń, relacje i aktualności, poznasz prowadzących i co najważniejsze - zarejestrujesz się na kurs.

Skorzystaj z szansy rozwoju

Kramp Academy to szeroka oferta profesjonalnych i praktycznych szkoleń, które powstały w odpowiedzi na potrzeby i wymagania klientów. 

Kramp Academy dostarcza uczestnikom aktualną i specjalistyczną wiedzę o produktach i technice, poszerzając ich umiejętności branżowe oraz kompetencje sprzedażowe i biznesowe.

Dzięki naszym szkoleniom umocnisz swoją pozycję na rynku, co pomoże Ci osiągnąć większe zyski.

Jak wyglądają szkolenia?

Szkolenia mają przede wszystkim charakter praktyczny, aktywizują uczestników, ale również poszerzają ich wiedzę teoretyczną. Kramp Academy bazuje na studium przypadków i problemów, które wraz z zakończeniem danego modułu samodzielnie rozwiązują uczestnicy kursu. Po odbyciu każdego modułu uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia. 

Kim są eksperci?

Kursy są prowadzone przez profesjonalistów - wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników Kramp, a także przez naszych najlepszych dostawców. Zapisując się na szkolenie, możesz sprawdzić kto je poprowadzi i jakie jest jego doświadczenie.


Dla jakich grup są przeznaczone szkolenia?

  • Pracownicy serwisu
  • Monterzy
  • Sprzedawcy
  • Kadra zarządzająca i personel nadzorujący
  • Pracownicy magazynów
Kramp_Academy_Logo 4c RGB.png

Skorzystaj z darmowych kursów!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: krampacademy.pl@kramp.com