Rýchle a spoľahlivé dodávky

Vaša práca sa nikdy nezastaví.

Za posledných zhruba 60 rokov vybudovala spoločnosť Kramp silnú logistickú organizáciu. Kvalita a rýchle dodávky sú nesmierne dôležité. Vďaka nášmu nočnému doručovaniu môžete mať zajtra to, čo si dnes objednáte. 

Rýchlo a spoľahlivo

Rýchlo a spoľahlivo

Správny produkt v správnom čase. Naše plnoautomatizované sklady zohľadňujú sezónnosť dielov a umožňujú nám držať skladom produkty, ktoré práve potrebujete. Naše sklady, sú navzájom prepojené takže, ak produkt nie je k dispozícii v jednom sklade, je určite k dispozícii v inom! 

Dodanie už na druhý deň. Naša úzka spolupráca so spoločnosťou OptimNet Solutions zaisťuje doručenie čo najrýchlejšie. Doručenie za menej ako 20 hodín je náš prísľub. Objednajte do 17:00 a môžete vždy počítať s tým, že tovar vám doručíme do 13:00 nasledujúci deň.

Nočný rozvoz InNight Servis.  Pre západné Slovensko vieme zabezpečiť aj Nočný rozvoz InNight, takže ráno keď prídete do práce objednaný tovar Vás už bude čakať vo vami pripravenom uzamykateľnom boxe. 

Oneskorené dodávky?

Oneskorené dodávky?

Objednajte si dnes, tovar vám príde zajtra. Môžete sa na nás spoľahnúť. Za výnimočných okolností, ktoré bohužiaľ nevieme nijako ovplyvniť, môže niekedy vzniknúť meškanie. My však urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sa balík k vám dostal tak rýchlo, ako je to len možné. 

pozri tiež: