Naši špecialisti

Dovoľte, aby sme vám predstavili svojich kolegov

Za kvalitu služieb a rýchlosť dodávok vďačíme nášmu tímu oddaných zamestnancov. Naši kolegovia sú tu na to, aby odpovedali na vaše otázky alebo vám poskytli informácie. 

Produktoví špecialisti

Produktoví špecialisti

Spoločnosť Kramp využíva zdroje na nákup sortimentu výrobkov s maximálnou starostlivosťou. To je dôvod, prečo má každý produkt v našej ponuke vyhradeného produktového špecialistu. Sú to skúsení odborníci s praktickými skúsenosťami, ktorí rozumejú vašim požiadavkám. Sú k dispozícii, aby vám poskytli poradenstvo a aktívne spolupracovali na hľadaní riešení akýchkoľvek technických problémov.

Obchodní manažéri

Potrebujete pomôcť s objednávkou? Alebo máte akékoľvek iné otázky? Naši obchodní manažéri sú vám k dispozícii každý pracovný deň, reagujú na všetky telefonáty a e-maily, vedú na internetové konverzácie so zákazníkmi a spracúvajú formuláre. Sme tu na to, aby sme pomohli našim zákazníkom.  

Obchodní manažéri
Odborníci na obchodné riešenia

Odborníci na obchodné riešenia

Naši odborníci na obchodné riešenia sa zameriavajú na proces poskytovania jednoduchého objednávania, čas dodávky a úsporu nákladov. Či už ide o pripojenie EDI, dodanie súpravy alebo vytvorenie maloobchodnej predajne, naši odborníci na obchodné riešenia vám pomôžu nájsť perfektné riešenie.

Technickí inžinieri

Potrebujete podporu pri vývoji stroja? Máte otázky o hydraulickom systéme? Naši technickí inžinieri budú s vami spolupracovať na akejkoľvek úlohe počnúc fázou projektovania a montážou končiac. 

Technickí inžinieri
Chceli by ste sa stať súčasťou nášho tímu?

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho tímu?

Chceli by ste sa spojiť s niektorým z našich tímov? Môžete! Pravidelne ponúkame pracovné príležitosti pre nových zamestnancov. Ste pripravení podniknúť ďalší krok vo svojej kariére? Ak áno, ozvite sa nám. Ak si chcete pozrieť našu aktuálnu ponuku pracovných miest, navštívte webovú lokalitu spoločnosti Kramp. 

pozri tiež: