Zoznámte sa s naším pracovným oblečením: Kramp 4 Way Stretch

Redakčný tím|2 min

Či už pracujete na farme alebo v dielni pružnosť pracovného oblečenia zohráva veľmi dôležitú úlohu. Preto naši návrhári prichádzajú s kolekciou oblečenia, ktorej základom je pružnosť a voľnosť v pohybe: Kramp 4 Way Stretch.

Aké materiály boli pre túto kolekciu oblečenia použité?

Polyamid
Táto tkanina je populárna hlavne vďaka svojej pružnosti a ohybnosti – je veľmi pevná a drží tvar. Tkanina tak zostáva bez záhybov. Nielen každý poľnohospodár určite ocení, že sa táto tkanina ľahko perie a rýchlo schne.

Elastan
Vďaka pridaniu malého percenta elastanu do pracovného oblečenia sa táto kolekcia pracovného oblečenia ešte lepšie prispôsobí vášmu pohybu. 

Cordura
Kolekcia oblečenia má niekoľko spevnení z Cordury. Cordura sa vyznačuje odolnosťou voči veľkému zaťaženiu a opotrebovaniu, takže toto spevnenie je dôležité hlavne v značne namáhaných miestach. Cordura sa tiež často používa v oblečení pre motorkárov, kde je potrebná vyššia odolnosť oblečenia voči oderu.

Čo všetko obsahuje kolekcia oblečenia Kramp 4 Way Stretch?
V tejto kolekcii oblečenia môžete vyskúšať mnoho druhov pracovného oblečenia, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku. Jedná se například o dlouhé a krátké pracovní kalhoty, kombinézy, různé typy šikovných bund a také teplých fleecových bund. Podívejte se na zajímavé video o nové řadě Kramp 4 Way Stretch pro lepší představu o našich pracovních oděvech. 

 

4 Way Stretch Pracovné oblečenie od firmy Kramp

Ako si vyberiem správnu veľkosť?

Určenie správnej veľkosti oblečenia pre vás alebo vašich zamestnancov alebo aj zákazníkov nie je pre mnohých ľudí jednoduché. Ako určíte správnu veľkosť oblečenia? Správna veľkosť prispieva k funkčnosti pracovného odevu a tak je meranie veľmi dôležité. Všetky rozmery, ktoré potrebujete zmerať a zistiť tak správnu veľkosť nájdete v našom internetovom obchode:

Tabuľka veľkostí pracovného oblečenia Kramp 4 Way Stretch

Máte ďaľšie otázky?

V prípade ak potrebujete poradiť alebo zistiť viac informácii neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu telefonicky alebo e-mailom, ktoré nájdete v kontaktoch tu.

Zdieľať
Redakčný tím

Tento článok napísal:

Redakčný tímknowledgecenter@kramp.com