Obrábanie kovov

a výroba ozubených kolies

Spoločnosť Kramp je ideálnym partnerom pre kompletné obrábanie kovov (konvenčné a CNC) podľa výkresu. Naše možnosti pri sústružníckych prácach siahajú až po priemer max. 700 mm a dĺžku 2,5 metra. Dokážeme pre vás obrábať hriadele do dĺžky až 7 metrov.
Dobrý príkladom je naša služba obrábania ozubených kolies. Prevodové ústrojenstváozubené kolesá a remenice dodávame kompletne s vrtom, závitovým otvorom a štrbinou, pričom je všetko prispôsobené presne podľa vašich špecifikácií.

Od štandardných dielov po výrobky na mieru špecifické pre zákazníka

Od štandardných dielov po výrobky na mieru špecifické pre zákazníka

Obrábaním štandardných položiek z nášho sortimentu na špecifické zákaznícke výrobky na mieru vám ako zákazníkovi uľahčíme prácu. Vy uvediete špecifikácie a hotový diel už len namontujete. Kramp. It's that easy.

Ako to funguje?
Ak ide o štandardný proces opracovania, môžete zadať požiadavku prostredníctvom internetového obchodu. Ak ide o komplexný proces opracovania, zašlite objednávku vášmu manažérovi pre vzťahy so zákazníkmi alebo odborníkovi na produkty v spoločnosti Kramp, ktorý zadá objednávku do systému. Objednávka sa následne odošle tímu technických služieb, ktorý vykoná požadovaný proces opracovania.

  • Váš ideálny partner pre kompletné obrábanie kovov – konvenčné a CNC
  • Prevodové ústrojenstvá, ozubené kolesá a remenice dodávame kompletne s vrtom, závitovým otvorom a štrbinou, pričom je všetko prispôsobené presne podľa vašich špecifikácií.
  • Obrábame štandardné položky z nášho sortimentu na špecifické zákaznícke výrobky na mieru. Hotový diel už len namontujete.

Pozrite si prehľad všetkých technických služieb poskytovaných spoločnosťou Kramp

pdfOverview Technical Service.pdf
contacter-consultant-retail-magasin-specialiste.jpg

Chceli by ste sa dozvedieť viac?

Ak máte akékoľvek ďaľšie otázky týkajúce sa technických informácií, kontaktujte nášho špecialistu Kramp.