Inžinierstvo pre stroje a ovládacie prvky

Tím našich skúsených inžinierov je pripravený poskytnúť vám poradenstvo a pomoc pri vývoji riešení šitých na mieru.

Pre našich zákazníkov navrhujeme a vyrábame kompletné hydraulické jednotky od samotných tlakových hadíc až po riadiace jednotky. Zákaznícky softvér PLC vyvíjajú naši špecialisti sami. Poradíme Vám nielen v oblasti hydrauliky, ale aj v oblasti pneumatík, pohonných a riadiacich jednotiek alebo k rýchlemu a úspešnému uvedeniu vášho nového výrobku na trh.

Spolupráca pri vývoji, inžinierstvo a prototyping

Naši špecialisti sú pri vás už od začiatku vývoja a inžinierskej fázy vášho stroja alebo produktu so svojimi rozsiahlymi technickými vedomosťami. To umožňuje výrazne skrátiť čas od začiatku projektu až po samotnú výrobu stroja. Týmto spôsobom prispievame k rýchlemu a úspešnému uvedeniu nových strojov na trh.

V prípade záujmu o spoluprácu s našimi skúsenými inžiniermi, sa obráťte na nášho obchodného zástupcu alebo produktového špecialistu. Ten predá váš dopyt ďalej a dohodne vám schôdzku s niektorým z našich inžinierov, ktorý vás osobne navštívi. Samozrejme vás tiež radi privítame aj u nás, v spoločnosti Kramp.

Technické poradenstvo, náhradné diely, montáž a údržba

Naši inžinieri vám radi pomôžu urobiť správne technické rozhodnutia počas vývojovej fázy. Keďže disponujeme nielen odbornosťou a zručnosťou, ale aj všetkými potrebnými jednotlivými dielmi, dokážeme vám systém aj zostaviť. Technické poradenstvo, produkty, inštaláciu a údržbu tak získate z jedného zdroja čím získate okamžitý prehľad o cene kompletného návrhu.

Optimalizácia zásob

Sme pripravený zostaviť zoznamy všetkých potrebných dielov, aby ste si v budúcnosti mohli objednávať už kompletizované sady. Tieto sady pre vás budeme mať pripravené a na základe vášho dopytu vám ich dodáme. Vy vďaka tomu ušetríte náklady na skladovanie a kompletizáciu.

Pozrite si prehľad všetkých technických služieb poskytovaných spoločnosťou Kramp

pdfOverview Technical Service.pdf
contacter-consultant-retail-magasin-specialiste.jpg

Chceli by ste sa dozvedieť viac?

Ak máte akékoľvek ďaľšie otázky týkajúce sa technických informácií, kontaktujte nášho špecialistu Kramp.