Oprava a repas hydraulických valcov

Opravy a repas hydraulických valcov sú jednou z našich technických služieb už dlhé roky.

S naším rozsiahlym skladom hydraulických valcov, tvrdo chrómovaných hriadeľov a častí valcov v milimetrových aj palcových rozmeroch dokážeme rýchlo vykonať generálnu opravu alebo repas. Skladom držíme široký sortiment hydraulických tesnení a aj špeciálnych dielov pre okamžité dodanie. Navyše Vám na želanie vieme dodať hydraulické valce v akýchloľvek farbách.

Opraviť alebo vymeniť hydraulický valec?

Opraviť alebo vymeniť hydraulický valec?

Starý alebo chybný tlakový valec naši zamestnanci rozoberú, vyčistia a skontrolujú. Tieto úlohy vykonáme aj v prípade, ak valec nepochádza od nás. Po zistení príčiny problému vypracujeme cenovú ponuku na opravu, generálnu opravu alebo výmenu. Potom si vyberiete – v závislosti od používania a veku stroja – ten najlepší variant pre vás.

Váš opravený hydraulický valec otestujeme

Niekedy stačí vymeniť tesnenia. Vieme však vymeniť aj piestnicu, prechrómovať alebo vybrúsiť trubku valca. Opravy vykonávame vo vlastnej dielni, ktorá je vybavená moderným strojovým a skúšobným zariadením. Všetky valce pred odoslaním z dielne najskôr pretestujeme v našom testovacom zariadení. S opraveným hydraulickým valcom obdržíte aj skúšobné protokoly, v ktorých je podrobne znázornený priebeh tlaku vo valci.

  • Oprava, repas a výmena valcov
  • Široký sortiment hydraulických komponentov
  • Rýchle dodanie aj špeciálnych položiek
  • Na želanie vo farbe podľa vášho výberu

Pozrite si prehľad všetkých technických služieb poskytovaných spoločnosťou Kramp

pdfOverview Technical Service.pdf
contacter-consultant-retail-magasin-specialiste.jpg

Chceli by ste sa dozvedieť viac?

Ak máte akékoľvek ďaľšie otázky týkajúce sa technických informácií, kontaktujte nášho špecialistu Kramp.